ŠÍRAVA: NESKUTOČNÝ VÝSMECH ĽUDOM - LUXUSNÝ REZORT NAHRADILI LACNÝMI STANMI

Spoločnosť, ktorá projekt predstavila sľubovala, že postaví na brehu Zemplínskej Šíravy ambiciózny rezort ako pri mori. Vysmiala sa však ľudom a investorom do tváre a na letnú sezónu nachystali iba pár stanov a bufet.

Foto FACEBOOK
Dátum 27.06.2020

Moderné stany, nové mólo, piesková pláž a pokojná zóna pre rybárov. Investor chcel na brehu Zemplínskej Šíravy vytvoriť rezort ako pri mori, s plážou, atrakciami, hotelom a luxusným ubytovaním, ktorý mal byť hotový už toto leto.

Namiesto pripravovaného projektu, ktorý mal vyzerať takto:


Si miestni obyvatelia všimli, že je tu len malé stanové mestečko a jeden obyčajný stánok s občerstvením.


Ľudia sa pýtajú či je to už skutočne ten rezort alebo dočasné riešenie. Projekt Šírava Park - Boulevard & Clamping mal byť už totiž o tomto čase takmer hotový, ktorého základali mali byť položené už na jar 2020. 

Spoločnosť CEE Real Estate Group predstavila projekt pláže na Šírave ešte minulý rok. Do pozornosti sa však dostala nielen ambicióznymi plánmi v cestovnom ruchu. Upozornila na ňu aj Národná banka Slovenska. Firma totiž ponúkala investorom do projektu výnos až 25 percent. 

CEE Real Estate Group tvrdí, že investori sú aj s dočasným riešením spokojní. Ak by sa areál nevyužil, bol by to pre nich stratený rok. 

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne