SLOVEXIT - IBA OTÁZKA ČASU?

Euro je podľa jeho tvorcu Otmara Issinga tikajúca časovaná bomba, ktorá čoskoro vyletí do povetria a zničí celý projekt EÚ. Do EÚ vstúpilo Slovensko 1. mája 2004 na základe jediného úspešného referenda v našich dejinách, ktoré sa konalo rok predtým. Na konferencii odzneli aj hlasy, opierajúce sa o fakty o údajnom skreslení účasti na referende. Oficiálne sa na ňom zúčastnilo 52,15 percenta a nezúčastnili sa takmer dva milióny voličov.

Foto SITA/AP
Dátum 16.07.2023

V Banskej Bystrici na konci mája zorganizovala ĽSNS vedecko-politickú konferenciu o výhodách a nevýhodách členstva Slovenska v EÚ a NATO pod veľa hovoriacim názvom Slovexit. Len na pripomienku: do EÚ vstúpilo Slovensko 1. mája 2004 na základe jediného úspešného referenda v našich dejinách, ktoré sa konalo rok predtým. Na konferencii odzneli aj hlasy, opierajúce sa o fakty o údajnom skreslení účasti na referende. Oficiálne sa na ňom zúčastnilo 52,15 percenta a nezúčastnili sa takmer dva milióny voličov (1,997 mil.).

ECB nezodpovedá za svoju politiku nikomu oficiálne aj preto, že EÚ vlastne nemá vládu.

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.