SPRAVODAJSTVO RTVS JE VRAJ NAJOBJEKTÍVNEJŠIE

Na druhom mieste sa umiestnila TA3, ktorej spravodajstvo považuje za najobjektívnejšie 21,7 percenta respondentov. Nasledujú TV Markíza (17,1 percenta) a TV JOJ (14,7 percenta). 

Foto rtvs
Dátum 14.07.2023

Najobjektívnejšie televízne spravodajstvo na Slovensku má RTVS. Vyplýva to z prieskumu agentúry Median.sk za prvý kvartál roku 2023. Podľa prieskumu za najobjektívnejšie považuje spravodajstvo RTVS 24,5 percenta opýtaných.

Na druhom mieste sa umiestnila TA3, ktorej spravodajstvo považuje za najobjektívnejšie 21,7 percenta respondentov. Nasledujú TV Markíza (17,1 percenta) a TV JOJ (14,7 percenta). Agentúra prieskum robila v období od januára do marca tohto roku na vzorke 2 092 respondentov vo veku 14 až 79 rokov. Spravodajstvo RTVS bolo pritom vyhodnotené ako najobjektívnejšie 14-krát po sebe. Od posledného prieskumu si polepšilo o 1,2 percenta.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.