MÉDIÁ

MEDIÁLNY TITANIC

Dátum 17.12.2022

Po nástupe Ľuboša Machaja do funkcie šéfa RTVS očakávali koncesionári pozitívne zmeny, dočkali sa však len ticha

RADA RTVS: PRI PRIAMOM PRENOSE FICOVHO PREJAVU VEDENIE SPRAVODAJSTVA PROFESIONÁLNE ZLYHALO

Dátum 01.12.2022

Rada tiež skonštatovala, že personálne zmeny, ku ktorým došlo, sú vo výhradnej kompetencii generálneho riaditeľa RTVS. 

DOBRÉ RÁNO, ŠÉFREDAKTORI!

Dátum 20.11.2022

Novinári neznesú, ak im nastavíte zrkadlo odrážajúce ich pokrivené tváre, minulosť, korupčné praktiky či charaktery

GOOGLE NA SLOVENSKU TESTUJE NOVÚ METÓDU „BOJA PROTI FAKE NEWS“

Dátum 13.09.2022

Kampaň spoločnosti Google je zameraná predovšetkým proti negatívnemu informovaniu o utečencoch z Ukrajiny. Má vraj fungovať podobne ako očkovanie, budovať odolnosť a čiastočne pomáhať proti tomu, aby ľudia v budúcnosti uverili určitému typu informácií a šírili ich ďalej.

CESTA Z BANKROTU? - KONKURZ NA ŠÉFA RTVS!

Dátum 01.08.2022

Treba len dúfať, že RTVS sa pod dirigentskou taktovkou Ľuboša Machaja nestane tribúnou sorosovskej globalistickej a gender agendy

EXTRA PLUS: NEDAJME SA UMLČAŤ!

Dátum 27.03.2022

Mnohí z Vás si iste všimli, že naša webová stránka www.extraplus.sk bola niekoľko týždňov terčom hackerských útokov. Nevieme, kto za útokmi stál, aké budú mať následky ani to, či sa v budúcnosti nebudú opakovať. V dnešnej neistej dobe si zrejme nikto nemôže byť ničím istý, ale kedy, ak nie teraz? Kedy je ten správny čas podporiť slobodu slova a nezávislé médiá? 

SKUPINA MARKÍZA SPUSTÍ NOVÚ TELEVÍZNU STANICU MARKÍZA KRIMI

Dátum 23.03.2022

Skupina Markíza spustí v júni novú televíznu stanicu Markíza Krimi. Zameriavať sa bude na detektívnu a kriminálnu tematiku, a to najmä prostredníctvom zahraničných seriálov.

SMER-SD: MATOVIČ ZAKÁZAL ÚČASŤ BLAHU V RELÁCII, ABY NEZNEMOŽNIL NAĎA V MÉDIÁCH

Dátum 11.03.2022

Strana Smer-SD: Ak je podľa p. Dibákovej Ľuboš Blaha agresívny, mala sa v tom okamihu pozrieť po svojej ľavej ruke, tam by uvidela osobitú postavičku slovenskej politiky, ministra Naďa, ktorý sa doslova preslávil svojou vulgárnosťou a agresivitou, keď demonštrujúcich ľudí označuje za opice a dezolátov. 

MILANOVÁ: PROKREMEĽSKÁ PROPAGANDA JE V MÉDIÁCH NEPRIJATEĽNÁ

Dátum 03.03.2022

Európska únia prijala sankcie proti Rusku v oblasti dezinformácií a manipulácií s informáciami. Členské krajiny eurobloku sa s platnosťou od stredy rozhodli zablokovať na území celej EÚ prístup k štátom vlastneným dezinformačným médiám – televízii RT a agentúre Sputnik. 

NBÚ ZABLOKOVAL WEB HLAVNÝCH SPRÁV

Dátum 02.03.2022

Inštitút blokovania zaviedla novela kybernetického zákona prijatá minulý týždeň v rámci opatrení súvisiacich so situáciou na Ukrajine. Zamedziť má šíreniu škodlivého obsahu na internete. NBÚ môže kompetenciu využívať do konca júna 2022.

Stránky