MÉDIÁ

SMER-SSD: ŠÉFREDAKTOR AKTUALÍT BÁRDY JE POSADNUTÝ ROBERTOM FICOM

Dátum 06.09.2023

Strana Smer-SSD: V strane Smer-SSD chápeme frustráciu a zlosť liberálnych novinárov za to, že ich obľúbenci ako Čaputová, Matovič, Heger, Kollár či Remišová na celej čiare pohoreli a Slovensko doviedli na pokraj chudoby. Ale za toto my v Smere naozaj nemôžeme. Porazila ich len a len vlastná hlúposť, lenivosť a zhýčkanosť mediálnou podporou mainstreamových médií, ktoré sa pri bezhraničnej obhajobe a obrane ich neschopnosti sami novinársky skompromitovali.

NAJPOPULÁRNEJŠIE SLOVENSKÉ MÉDIÁ SÚ MARKÍZA, EXPRES A NOVÝ ČAS

Dátum 21.08.2023

Prvú pozíciu v kategórii najpočúvanejšie rádio si udržalo Rádio Expres so 16 percentami, nasledujú Rádio Slovensko (14 percent) a Fun rádio (desať percent). 

SUDKYŇA PAMELA ZÁLESKÁ HODILA NOVINÁRKU TÓDOVÚ CEZ PALUBU

Dátum 17.08.2023

„Nijaký konflikt záujmov, pre boha živého, ja ako sudkyňa nemám. Konflikt záujmov môže mať novinár. To nech si vyriešia pani redaktorka Tódová a redakcia Denníka N. Ja nie som zodpovedná za publikované články,“ tvrdila na Súdnej rade Pamela Záleská.

MAZÁK TVRDÍ, ŽE SUDCOVIA A NOVINÁRI BY MOHLI ŽIŤ SPOLU

Dátum 14.08.2023

Ján Mazák, šéf súdnej rady: Súdna rada SR by sa prostredníctvom stálej etickej komisie mohla pokúsiť sformulovať zásady spolužitia novinárov a sudcov alebo podobných profesií. Aby bolo raz a navždy jasné, že súdna rada nesmie zasahovať do súkromného a rodinného života a ak by mala do neho zasahovať.

ŠKANDÁL, Z KTORÉHO SA NEDÁ LEN TAK VYLÍZAŤ

Dátum 13.08.2023

Róbert Merva, riaditeľ vydavateľstva Torden: Len pár dní po prevalení megakauzy Tódová-Záleská sa zjavne niekde rozhodlo, že tieto „ctené kolegyne“ musia všetci zainteresovaní ochrániť. Titulky v médiách tak namiesto Tódovej so Záleskou nahradil bývalý prezident polície Tibor Gašpar. Pokyn na zatknutie vysokopostaveného politika najsilnejšej opozičnej politickej strany dala Špeciálna prokuratúra.

MATOVIČ BIELIKOVI: STE SKORUMPOVANÝ CHRAPÚŇ A HANBA VÁŠHO OTCA

Dátum 11.08.2023

VIDEO: Moderátor Peter Bielik pripomenul Igorovi Matovičovi jeho kúpenú diplomovku, kvôli ktorej sa nemá právo oháňať sa svojou kvalifikáciou. Matovič sa neovládol a nechutne ho osočoval.

FICO: TÓDOVÁ JE NOVINÁRSKA OBLUDA A SUDCOVSKOU OZRUTOU JE ZÁLESKÁ!

Dátum 08.08.2023

Robert Fico, predseda Smer-SSD a poslanec NR SR: Dve lesby na výlete, mediálno justičná mafia v akcii na tom, že dve lesby sa vyberú spolu na výlet do Tatier nie je nič zvláštne. Avšak v posteli sa dá vybaviť všeličo, aj dobré informácie zo spisu, ktoré sa dajú zverejniť v Denníku N, ale aj dostatočné mediálne krytie na absolútne neprimeraný trest.

TATRAGATE - MEDIÁLNA AFÉRA NOVINÁRKY TÓDOVEJ A SUDKYNE ZÁLESKEJ POKRAČUJE!

Dátum 08.08.2023

NOVÉ VIDEO A INFORMÁCIE OD MARTINA DAŇA: V pondelok 7. augusta Martin Daňo priniesol nové informácie i zábery z výletu novinárky a sudkyne. Martin Daňo uviedol, že nezverejní zábery, ktoré by zasahovali do súkromia týchto dvoch osôb. Hovorí, že nejde o pomstu, pretože Martin Daňo sa na želanie novinárky Moniky Tódovej pred časom ocitol vo väzení.

SPRAVODAJSTVO RTVS JE VRAJ NAJOBJEKTÍVNEJŠIE

Dátum 14.07.2023

Na druhom mieste sa umiestnila TA3, ktorej spravodajstvo považuje za najobjektívnejšie 21,7 percenta respondentov. Nasledujú TV Markíza (17,1 percenta) a TV JOJ (14,7 percenta). 

MACHAJ: PREKVAPILO MA, KEĎ FICO POVEDAL, ŽE MI PÔJDE PO KRKU

Dátum 01.07.2023

Riaditeľ RTVS Ľuboš Machaj: Verím, že to RTVS ustojí a že sa po voľbách nestane štátnou televíziou, ktorá bude reflektovať len záujmy štátu a politických strán.

Stránky