ŠTEFANA HARABINA PRIJAL NITRIANSKY DIECÉZNY BISKUP VILIAM JUDÁK

Štefan Harabin, Národno-vlastenecký kandidát na prezidenta SR: Obaja sme sa zhodli, že podstatou našich národných záujmov je zachovanie existencie slovenského národa so svojou kultúrou, mravnosťou a históriou. Rodina a jej ochrana tvorí základ našej spoločnosti, rastu a životnej perspektívy nášho národa.

Foto ARCHÍV EXTRA PLUS
Dátum 29.11.2023

Národno-vlastenecký kandidát Štefan Harabin sa pred pár dňami zúčastnil na osobnom stretnutí s profesorom Viliamom Judákom, nitrianskym diecéznym biskupom, v súvislosti s jeho oficiálne ohlásenou kandidatúrou na post prezidenta Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia v roku 2024. 

„Predstavil som mu môj program, ktorý je orientovaný na konsolidáciu a stabilizáciu spoločnosti prostredníctvom dodržiavania našej Ústavy SR a zákonov, ktoré sú s ňou v súlade, na ochranu práv a slobôd všetkých občanov a na tradičné humánne kresťanské hodnoty nášho národa“, uviedol na úvod Štefan Harabin.

Ako ďalej uviedol: „Obaja sme sa zhodli, že podstatou našich národných záujmov je zachovanie existencie slovenského národa so svojou kultúrou, mravnosťou a históriou. Rodina a jej ochrana tvorí základ našej spoločnosti, rastu a životnej perspektívy nášho národa. Rodina si preto zaslúži osobitné zákonné postavenie a ochranu zo strany štátu. Slovensko má záujem na perspektíve rastu zdravej a vysoko vzdelanej populácie sebavedomej, hrdej na svoju históriu, kultúru a mravné hodnoty. Spoločným záujmom všetkých našich občanov je štátna suverenita Slovenskej republiky, zdravá ekonomika a hospodárstvo, dobré medzinárodné vzťahy a mierová existencia Slovenska.“, informoval bývalý sudca NS SR a dnes národno-vlastenecký kandidát na prezidenta SR Štefan Harabin.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.