SULÍK SA PRIZNAL - OŠKLBAL SLOVÁKOV O JEDEN Z NAJLUKRATÍVNEJŠÍCH PODNIKOV

Potom čo Sulíkovú verziu zrady nikto príčetný nezhltol, siahol Sulík po pudovom argumente, ktorý si táto vláda myslí, že jej 4 roky vydrží - lebo Fico. Sulík priznal, že vedome energetický podnik nekúpil, pretože by sa Fico mohol niekedy vrátiť a vraj by tam opäť kradol. 

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 01.08.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba 1. augusta 2020.

SULÍK SA PRIZNAL!

Sulík nevyužil predkupné právo na odkúpenie jedného z najlukratívnejších strategických podnikov na Slovensku. Dal Nemcom darček, že si ho takto bez rizika mohli prehodiť z firmy na firmu.
Najskôr začal zavádzať. Povedal, že Slovensko na kúpu nemá peniaze. Slovensko naopak na kúpu má peniaze. Banky natlačené miliardy musia na trh dávať cez pôžičky. Nie je to vláda Igora Matoviča, ktorá zrušenie bankového odvodu odôvodňovala, že banky budú ochotné financovať štátne projekty? Nuž tento projekt bol jeden z mála, ktorý dával zmysel. Oveľa viac ako tie Sulíkové táraniny o vodíku. Banky by sa potrhali o financovanie firmy, ktorá je rentabilná, prinášala by zisk do rozpočtu a štát by ju chcel kúpiť. Počúvať o výške dlhu od vlády, ktorá za pár mesiacov vyrobila dlh ako predošlé za 10 rokov, je smiešne.
Potom čo Sulíkovú verziu zrady nikto príčetný nezhltol, siahol Sulík po pudovom argumente, ktorý si táto vláda myslí, že jej 4 roky vydrží - lebo Fico. Sulík priznal, že vedome energetický podnik nekúpil, pretože by sa Fico mohol niekedy vrátiť a vraj by tam opäť kradol. 
Kto bude v budúcnosti vládnuť rozhodnú ľudia a nie Sulík. Ľudia majú zvrchovanú moc a Sulík sa spreneveril záujmom Slovenskej republiky. Keby bola trestnoprávna a hmotnoprávna zodpovednosť politikov, koľko by tento čin Sulíka stál?

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.