SULÍK: VLÁDU FICA UMOŽNILI DEMOKRATICKÉ EGÁ

„Keby tie tri percentá z nášho spektra nenechali malé strany prepadnúť, Fico by koalíciu temna zostaviť nevedel,“ napísal Richard Sulík na sociálnej sieti. „Keď sme ich vyzvali, aby boli zodpovední voči krajine a odstúpili, mali akurát tak sprosté poznámky. Lebo pýcha im zatemnila mozgy,“ dodal.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 08.10.2023

Sloboda a Solidarita začínala predvolebnú kampaň heslom, že idú vyhrať voľby. Strana sa netajila ambíciou zostavovať vládu, nakoniec však zaujala len 6,32 percenta voličov. Zdá sa, že ešte viac ako slabý výsledok ju trápi fakt, že vládu momentálne zostavuje Robert Fico. Richard Sulík z toho viní egá „demokratických strán“, ktoré sa pred voľbami nedokázali spojiť.

„Keby tie tri percentá z nášho spektra nenechali malé strany prepadnúť, Fico by koalíciu temna zostaviť nevedel,“ napísal Sulík na sociálnej sieti. „Keď sme ich vyzvali, aby boli zodpovední voči krajine a odstúpili, mali akurát tak sprosté poznámky. Lebo pýcha im zatemnila mozgy. Vtedy niečo také povedať by bolo bakané,“ dodal v blogu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.