ŠUTAJ EŠTOK: ŠIMEČKOVI NEPOMÔŽU ANI KORČOKOVE OKULIARE

VIDEO: Matúš Šutaj Eštok, minister vnútra: Pol roka malo Slovensko progresívnu vládu na čele s Ódorom, ktorá nespravila pre ľudí nič. Ďalšieho pol roka je tu sociálnodemokratická vláda, ktorá schválila 13. dôchodky, zastropovala ceny energií a zastavila nelegálnu migráciu. Ak líder protislovenskej a antisociálnej strany PS Šimečka ten rozdiel nevidí, nepomôžu mu ani tie slávne Korčokove okuliare.

Foto SITA/MILAN ILLÍK
Dátum 21.04.2024

V televíznej diskusii TA3 V politike sa tentoraz stretli minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) a predseda hnutia PS Michal Šimečka. Matúš Šutaj Eštok k Šimečkovej kritike vlády povedal:

„Pol roka malo Slovensko progresívnu vládu na čele so súčasným lídrom eurokandidátky PS Ódorom, ktorá nespravila pre ľudí nič. Ďalšieho pol roka je tu sociálnodemokratická vláda, ktorá schválila skutočné 13. dôchodky, zastropovala ceny energií a zastavila nelegálnu migráciu. Ak líder protislovenskej a antisociálnej strany PS Šimečka ten rozdiel nevidí, nepomôžu mu ani tie slávne Korčokove okuliare.“

Video z diskusnej relácie si môžete pozrieť tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.