ŠVEC SA CHOPIL ŠANCE: SHO JE OCHOTÉ PRÍSŤ DISKUTOVAŤ DO NA TELO!

Lídri koaličných strán sa dohodli, že ministri vlády Roberta Fica nebudú chodiť do nedeľnej debaty televízie Markíza Na telo, ktorú moderuje Michal Kovačič. 

Foto FB ROBERTA ŠVECA
Dátum 14.04.2024

Lídri koaličných strán sa dohodli, že ministri vlády Roberta Fica nebudú chodiť do nedeľnej debaty televízie Markíza Na telo, ktorú moderuje Michal Kovačič. Do relácie dlhodobo nechodili politici Smeru; ministri Hlasu či politici SNS tam však chodili pravidelne a aj v posledných týždňoch. Svojej šance sa chce chopiť Slovenské hnutie obrody (SHO), ktoré Markíze svoju účasť ponúklo.

"Ľudia Slovenského Hnutia Obrody sú pripravení zúčastňovať sa diskusií v relácii Na telo a vzhľadom na naše originálne a kreatívne názory na udalosti doma a vo svete garantujeme Markíze minimálne dvojnásobnú sledovanosť ako doteraz. Takže, kompetentní z TV Markíza mailujte, faxujte, telefonujte... Sme pripravení kedykoľvek a s kýmkoľvek na vecnú diskusiu, ale pekne od podlahy," uviedol predseda SHO Róbert Švec.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.