TARABA: PS JE JEDNODUCHO PLIAGA

Tomáš Taraba, poslanec NR SR: Extrémisti z Progresívneho Slovenska chcú podľa svojho programu na Slovensku zaviesť namiesto pojmu tehotná žena pojem tehotná osoba a namiesto pojmu menštruujúca žena pojem menštruujúca osoba.

Foto TASR/JAKUB KOTIAN
Dátum 17.09.2023

Poslanec za SNS Tomáš Taraba sa na svojom profile vyjadril k postojom strany Progresívne Slovensko. Extrémisti z Progresívneho Slovenska chcú podľa svojho programu na Slovensku zaviesť namiesto pojmu "tehotná žena" pojem "tehotná osoba" a namiesto pojmu "menštruujúca žena" pojem "menštruujúca osoba." PS je jednoducho pliaga súca pre seansy psychiatrov a každý príčetný ich musí na politickej scéne úplne politicky izolovať.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.