UKRAJINA BUDE PUTINOVA

Trump prevezme Venezuelu, Putin nezasahuje. Putin preberie Ukrajinu, Trump taktiež nezasahuje.

Foto Archív
Dátum 09.04.2020

Ruská olejová spoločnosť Rosneft vyhlásila odchod z Venezuely. Začal sa predaj aktív v miestnych projektoch prevažne súvisiacich s ťažbou ropy a zemného plynu. Táto udalosť sa takmer zhodovala s vyhlásením vojny vedúcimi predstaviteľmi USA proti skorumpovaným jednotlivcom venezuelskej vlády. Pentagon vysiela lode, lietadlá a helikoptéry do Karibského mora. Ruské vedúce predstavenstvo sa ponáhľa zbaviť majetku vo Venezuele, pretože vedia, že Venezuela bude v blízkej dobe patriť Amerike a Rusko tomu nijak nebude brániť, pretože vďaka tomu Rusko v krátkom čase získa Ukrajinu. Existuje totiž vopred dohodnutá výmena. Trump prevezme Venezuelu, Putin nezasahuje. Putin preberie Ukrajinu, Trump taktiež nezasahuje. 

Podľa Monroeovej doktríny považuje USA Venezuelu a všetky štáty na západnej pologuli za oblasti, kde európske štáty nemajú právo zasiahnuť. Putin verí, že Ukrajina by mala byť pripojená k Rusku podobne ako v minulosti za čias Kyjevskej Rusi, Ruskej ríše alebo Sovietskeho zväzu.

Ukrajina a Venezuela majú veľa spoločného. Výmena Ukrajiny za Venezuelu je v istom zmysle ako výmena Ukrajiny za Ukrajinu.

Zaporizhzhya boli ukrajinskí Kozáci. Kozáci sú obyvatelia žijúci v stepiach juhovýchodnej Európy a juhozápadného ázijského Ruska. V histórii Ukrajiny zohrali veľkú úlohu, takisto ako aj v histórii Venezuely. 

Venezuelu a niektoré ďalšie stredoamerické štáty údajne založili potomkovia ukrajinských kozákov.

V 17. storočí sa v Strednej Amerike darilo pirátstvu. Záporožci boli vynikajúci bojovníci. V tom čase sa lode často plavili medzi Európou a Amerikou. Kozáci pôsobili v Európe ako piráti a rovnako tak tomu bolo aj v Amerike. Vlajky Venezuely, Kolumbie a Barbadosu sú ukrajinského pôvodu. Vlajka Barbadosu zobrazuje erb Ukrajiny. 

Caracas je hlavným mestom Venezuely. Názov ,,Caracas” v preklade znamaná “Čierne peniaze”. V Caracase si piráti z Karibiku schovávali zlato a iné cenné predmety, ktoré získali počas plienenia najmä španielskych lodí. Názov Caracas je veľmi podobný názvu mesta na Ukrajine - Cherkasy, ktoré má presne rovnaký význam. Takisto sa Kozáci predtým nazývali Cherkasy. Prezident USA Donald Trump neraz obvinil orgány z Caracasu (Venezuely), že dostávali peniaze z obchodu s drogami (čierne peniaze).

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.