UŽ NEJDE O MOC, ALE O BUDÚCNOSŤ SLOVENSKA

Situácia na politickej scéne už niekoľko mesiacov nesie prvky anarchie, ktorej cieľom je rozvrátiť štát. Vládna koalícia je čoraz viac paralyzovaná a prestáva mať reálny vplyv na vedenie štátu. Kto a s akým cieľom podľa vás ovláda Slovenskú republiku?

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 27.08.2019


Jaroslav Paška
podpredseda SNS, poslanec NR SR

Zatiaľ Slovensko ovláda vládna koalícia. Som však presvedčený, že s agresívnymi útokmi opozície na štátnu moc s cieľom vyvolať konflikt sa budeme stretávať minimálne do parlamentných volieb. Súčasná politická reprezentácia totiž odmietla rešpektovať Bruselom nariadené osídľovanie nášho štátu migrantmi. Pod tlakom SNS odmietla aj uplatňovanie perfídnych, promigračných záväzkov Globálneho paktu OSN, zastavila ratifikáciu Istanbulského dohovoru a odmietla legalizovať širšie používanie drog na Slovensku. Pozastavila tiež plány USA vybudovať si na Slovensku muničné sklady, základne a rozmiestniť svoje vojská. Pentagón však chce svoje základne u nás, Brusel zas navoziť čo najviac migrantov. Progresívci sa hlásia k drogám, liberáli k homosexuálom, „slušní“ sa asi obávajú vyšetrenia daňových podvodov či úžery... Všetkých ich spája potreba dosadiť k moci inú, SVOJU štátnu administratívu. Preto očakávam, že do volieb už budeme nepretržite vystavení rozličným mediálnym manipuláciám a kampaniam v štýle tzv. farebných revolúcií. Verím však, že po sčítaní hlasov ostane Slovensko slobodné a suverénne.


Roman Stopka
predseda Práce slovenského národa (PSN)

Štát rozvracajú krikľúni v službách tých istých pánov, ktorí sa pokúsili o štátny prevrat v marci 2018 prostredníctvom demonštrácií. Víťazstvo utrpené v prezidentských voľbách 2019 ich chuť po moci a experimentovaní so slovenským voličom povzbudilo. Nie som stúpencom dnešnej vládnej koalície, ale víťazstvo týchto rozvracačov by bolo pre SR pohromou. Zneužívajú jednotlivé udalosti na to, aby aktivizovali ľudí v uliciach a vytvorili zdanie, že konajú z vôle občanov. Ide im však len a len o získanie moci. Osud SR a jej občanov im je ľahostajný. Atmosféru tlaku z ulice sa budú snažiť preniesť do volebných miestností, v tom spočíva ich inovácia procesu oproti marcu 2018. Ak táto partia bezhlavých liberálov prevezme moc, SR zaplače. Tu už nejde o moc politických strán, ale o budúcnosť Slovenska.


Ľuboš Blaha
poslanec NR SR (Smer-SD)

Na Slovensku sa derie k moci liberálna mafia, ktorá má svoje chápadlá v médiách (Denník N, SME, Aktuality...), mimovládkach (Nadácia otvorenej spoločnosti, Za slušné Slovensko, Via Iuris...) aj politike (PS/Spolu, Za ľudí, SaS...). Liberálna mafia má svojich ľudí aj v polícii, diplomacii či školstve, dokáže likvidovať ľudí, rozvracať rodiny, terorizovať ľudí s iným názorom, šíriť nenávisť a výsmech. Rozožiera štát ako rakovina. Propaguje pedofíliu, drogy, kapitalizmus a vojny. Chce prevziať moc. Kiska či Truban sú iba bábky. Kto za týmto liberálnym impériom v skutočnosti stojí? Financie idú od vlastníkov ESET-u, Penty a ďalších milionárov. Ale rozhodujúci vplyv ide zo zahraničia – z USA. Ak chce Slovensko uchrániť svoju suverenitu, musí sa liberálnej mafii postaviť. To bude kľúčová otázka najbližších volieb.


Milan Uhrík
poslanec EP, podpredseda ĽS Naše Slovensko

Všetky okolnosti nasvedčujú tomu, že Slovensko sa prepadlo do mediokracie. Masmédiá pomocou psychomasáže systematicky usmerňujú verejnú mienku želaným smerom a stavajú sa do pozície morálnych autorít, ktoré jediné rozhodujú o tom, čo je dobré, čo je pokrokové, ktorí ľudia sú „slušní“ a ktorí nie. Proti tejto sile sa nedokážu postaviť ani bežní bezchrbtoví politici, pretože sami sú odkázaní na verejnú mienku a obraz, ktorý o nich tieto médiá vytvárajú. A tak väčšina z nich len bezcharakterne pláva s hlavným prúdom a klania sa názorom, ktoré tlačia masmédiá. Považujem to za sofistikovanejší, nástupnícky level kedysi relatívne primitívnej totality a cenzúry. Globalisti, korporácie a „slniečkari“ túžiaci po moci si týmto spôsobom robia s ľuďmi, čo chcú. Našťastie, nie všetci sú slepí...


Sergej Kozlík
podpredseda Národnej koalície (NK)

Nedostatok vôle dlhoročných lídrov opustiť svoje miesta a nájsť za seba adekvátnu náhradu už v minulosti položil HZDS a SDKÚ. Rovnaký fenomén únavy materiálu v súčasnosti rozkladá Smer. Dorástla generácia voličov, ktorá nie je so Smerom ani emotívne, ani účelovo previazaná. Nie je preto zložité za pomoci peňazí, médií a politického marketingu navodiť atmosféru zmeny v spoločnosti. Keďže značná časť prostriedkov na financovanie tejto zmeny priteká priamo alebo sprostredkovane z USA, je zrejmé, že cieľom je posilniť proamerickú orientáciu strednej Európy, naďalej držať Rusko v pozícii bezpečnostného rizika vrátane sankcií proti nemu. Typickým produktom tohto vývoja je marketingová prezidentka Čaputová. Jej vyhranené protiruské postoje prezentované hneď po nástupe do úradu jasne dokresľujú, o čo sa tu hrá a kto to platí.