TÉMA MESIACA

EÚ KRITIZUJE SLOVENSKO ZA ŽIVOTNÚ ÚROVEŇ RÓMOV

Dátum 01.08.2022

Na Slovensko má z európskych fondov smerovať pätnásť miliárd eur, ktoré budú vyčlenené na riešenie problému rómskej integrácie.

ZJEDNOTENÁ OPOZÍCIA PODPORUJE REFERENDUM

Dátum 02.07.2022

Prezidentka SR Zuzana Čaputová sa zaujímala o odborné názory na ústavnosť referendových otázok, ktoré ako súčasť petície predstavila opozičná strana Smer-SD. Veríte, že prezidentka SR bude rešpektovať vôľu občanov SR a vypíše referendum? Predpokladáte, že ak sa tak stane, bude plebiscit úspešný?

STOPKA: NEVÝHODNÉ NÁKUPY VOJENSKEJ TECHNIKY POŠKODIA SR

Dátum 04.10.2021

Robert Fico: Už od marca sa k nám dostávajú informácie, že štátny bankrot je jedným z reálnych scenárov pre Slovensko. Robiť miliardové nákupy vojenskej techniky v takejto situácii je neakceptovateľné.

KORČOK CHCE ROZBIŤ V4

Dátum 28.08.2021

Roman Stopka: Ak sami nebudeme ochotní bojovať za svoj štát, neurobí to nikto a rozpadneme sa zradou nami vybraných predstaviteľov. Žiaľ, mnohí z našej národnej inteligencie, pohltení ľahostajnosťou štátnikov, podľahli procesu okrádania slovenského národa a na podporu národných záujmov reagujú až pod tlakom provokácií.

VITKOVIČ: TENTO ŠTÁT JE ČISTÉ BLÁZNOVSTVO!

Dátum 04.08.2021

Roman Stopka: Štát a jeho občania bojujú o prežitie, ale vláda tento boj blokuje, zrádza a cieľovo vytvára nové závislosti ústiace do sietí nadnárodnej finančnej oligarchie a tým aj do likvidácie nášho štátu.

STOPKA: MATOVIČ A ZMEKO SPÁCHALI HANEBNÝ SKUTOK

Dátum 29.10.2020

Marián Vitkovič: Očakávam – pri predpokladanom vývoji a postupnom, či už efektívnom alebo zúfalo spontánnom ukončovaní rôznych lockdownov, masívne počty občanov Slovenska nekoordinovane v uliciach s typicky balkánskymi protestnými transparentmi: „EÚ, ste slepí?“ či „EÚ, nevidíš to?!?“

BLUDY ZMÄTENEJ MYSLE PSYCHIATRICKÉHO PACIENTA

Dátum 02.10.2020

Roman Stopka:  Najväčšou tragédiou nášho občana je nekompetentnosť aktuálneho premiéra. Bezcieľne postupy vlády pod vedením Matoviča privedú SR k rozpadu štátu.

MAĎARI ÚTOČIA NA SLOVENSKÉ HRANICE

Dátum 20.08.2020

Roman Stopka: Postup, ktorým maďarský parlament ešte v máji 2010 označil Trianonskú mierovú zmluvu za „najväčšiu tragédiu maďarstva“ a stanovil 4. jún za Deň národnej spolupatričnosti, nesie v sebe silný náboj na vytváranie podmienok ohrozujúcich územnú celistvosť a platnosť dnešných hraníc štátov strednej Európy.

VLÁDA TÉMOU DIPLOMOVIEK PREKRYLA „PREDAJ“ LETISKA SLIAČ A BREMENO PÔŽIČIEK

Dátum 30.07.2020

Považujete za normálne, že sa vláda, parlament ani médiá nezaoberajú riadením štátu, ale rozoberaním diplomových prác? Aké by ste navrhovali riešenie, aby novinári prestali donekonečna traumatizovať spoločnosť touto témou?

POVYŠOVANIE VLASTENECTVA NA ŠOVINIZMUS JE CHYTRÁCKA HRA

Dátum 14.07.2020

Zamieňať potreby národnostnej menšiny za záujem cudzieho štátu je narúšanie mieru v danom regióne.

Stránky