VALERIJ PJAKIN: KORONAVÍRUS JE DIVADLO, V KTOROM HRÁ CELÝ SVET

Stojíme na prahu nového usporiadania sveta – presne tak ako po 1. svetovej vojne, 2. svetovej vojne, či po rozpade Sovietskeho zväzu

Foto ARCHÍV
Dátum 31.03.2020

Ruský analytik a politológ Valerij V. Pjakin sa v najnovšom videoblogu venuje téme koronavírusu a udalostiami, ktoré sa dejú na pozadí hystérie, ktorá ovládla celý svet. Zároveň hovorí, že po pandémii už nič nebude ako predtým.  

Jeho pohľad na udalosti posledných dní si môžete pozrieť vo videoblogu s českými titulkami.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.