ZA TO, ŽE MATOVIČOVA MANŽELKA ZLE INVESTOVALA, MÔŽU FICO A PELLEGRINI

Premiér Igor Matovič v diskusnej relácii V politike opäť obhajoval svoju manželku, 10 miliónov vraj nikdy nikde uložených nemala, dôkazy však zverejňovať nebude.

Foto tasr
Dátum 20.09.2020

Premiér Igor Matovič v nedeľnej diskusnej relácii V politike opäť obhajoval svoju manželku Pavlínu tvrdiac, že žiadnych 10 miliónov do spoločnosti Arca Capital neinvestovala. Investovala „len“ 600-tisíc eur do spriatelenej spoločnosti Arca Investments a to v čase, keď už táto spoločnosť začínala mať problémy. Moderátora Norberta Dolinského zaujímalo, či je v poriadku investovať nemalé peniaze do spoločnosti, ktorá je pred krachom, premiér Matovič však stále argumentoval tým, že sa do investícií svojej manželky nepletie nakoľko majú už štrnásť rokov bezpodielové vlastníctvo. Jedným dychom obvinil bývalých premiérov Roberta Fica a Petra Pellegriniho z toho, že takým spoločnostiam, ako sú Arca Capital a Arca Investments dovolili na Slovensku podnikať a okrádať o peniaze dôverčivých ľudí, ktorí si tam vložia peniaze.

Moderátor sa premiéra opýtal, prečo nechce zverejniť nijaký dôkaz o tom, čo hovorí, odvolal sa však na ústavné právo svojej manželky. Vtedy moderátor poukázal na to, že keď bol Matovič v opozícii, nemal najmenší problém pýtať si od bývalého premiéra Roberta Fica výpisy z bankových účtov a zverejňovať informácie, ktoré nemal overené.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

Komentáre

Ja by som k Ficovi a Pellemu pridal aj Putina.ako ďalšieho vinníka!