NOVEMBER '20

HAVLOVE VRAŽEDNÉ AMNESTIE

Dátum 17.11.2022

Prepustenie desaťtisícov väzňov bol neuvážený krok s tragickými následkami

MATOVIČOVA VLÁDA STRATILA LEGITIMITU

Dátum 23.11.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Establishment, ktorý svojich pokojne protestujúcich občanov označuje za extrémistov alebo fašistov, nadáva im do opíc či luzy, vyhráža sa tvrdými zákrokmi ozbrojených zložiek, kriminalizuje a varovne sľubuje pokuty aj odvetu represívnych zložiek, stratil legitimitu. Hoc jeho vláda a moc vzišla z riadnych parlamentných volieb.

HÁDZALI NA DEMONŠTRÁCIÁCH POD NOHY PYROTECHNIKU POLICAJTI?

Text FACEBOOK
Dátum 19.11.2020

Taraba: Celý deň kolujú záznamy z nedávnych absolútne pokojných demonštrácií, na ktorých je vidno, že policajti si hádžu pod nohy pyrotechniku. Ak sa toto tak udialo ako je zaznamenané na videách, tak toto je jav, ktorý robia len diktátori. O čo ide tejto vláde?

KOTLEBOV POSLANEC MEDVECKÝ UTRPEL PRI ZATÝKANÍ POLICAJTAMI TRŽNÚ RANU NA TVÁRI

Dátum 19.11.2020

"Zásah bol neadekvátny, nevyprovokovaný, protizákonný, rovnako ako útok na nášho poslanca. Čo by sa dialo, ak by útok na opozičného poslanca nastal počas minulého vládneho obdobia? Médiá by o tom písali a burcovali, že je neprípustné, aby polícia bezdôvodne zbila a zadržala poslanca," zdôraznil Kotleba.

MATOVIČ, MIKULEC A NAĎ ZNEUŽÍVAJÚ MOC, POLÍCIU A ARMÁDU PROTI VLASTNÉMU NÁRODU

Dátum 19.11.2020

Blaha: Matovičova vláda sa vie len vyhrážať, klamať a šliapať si po jazyku. Slovensko dnes potrebuje zmierenie a oni dokážu dať Slovensku len nenávisť, rozoštvávanie a svár.

ŠELIGOVI PREKÁŽAJÚ VULGÁRNE NADÁVKY DEMONŠTRANTOV NA ZAJACA A GÁLA

Dátum 18.11.2020

Šeliga: "To, čo sa stalo včera považujem za prejav úbohosti a nenávisti, ktorú hlboko odsudzujem. Miesto vďaky za slobodu sa im dostalo urážok, mrzí ma, že toto museli zažiť aj 31 rokov od Nežnej revolúcie.

MATOVIČ: NEVEDEL SOM, ŽE UZAVRELI MOJU ULICU, NEBOL SOM ANI DOMA

Dátum 18.11.2020

Premiér si myslí, že by mali všetci ľudia vyjadriť Policajnému zboru vďaku, že s „noblesou“ a rozvahou zvládli vyhrotenú a nečitateľnú situáciu. "Za tejto situácie a s informáciami, že si tam nesú zbrane, výbušniny a podobne, to zvládli na jednotku s hviezdičkou,“ uzavrel Matovič.

NAĎ NAZVAL DEMONŠTRANTOV BITKÁRMI, EXTRÉMISTAMI, OPICAMI A PSYCHOPATMI

Dátum 18.11.2020

Čo robí prezidentka Čaputová? Neprekáža jej, že takto minister obrany dehumanizuje ľudí na Slovensku? Opäť sa bude len ticho prezliekať do garderób a čítať frázy, čo jej napíše poradca Leško?

DANIŠ: MATOVIČOVA VLÁDA SA SPRÁVA K ĽUĎOM AKO K DOBYTKU

Text FACEBOOK
Dátum 18.11.2020

Dag Daniš hovorí, že ľudí poburuje vláda, ktorá sa tu správa k ľuďom ako k dobytku. A zakrýva sa pri tom Kotlebom, Ficom, mafiou a inými zaklínadlami. Ak chcú Matovič s Naďom ďalej vulgárne nadávať svojim voličom (dnes už bývalým), treba to vziať na vedomie. Je to ich rozhodnutie a ich vizitka.
 

NOVEMBER '20 – DEMONŠTRÁCIE VO FOTOGRAFIÁCH

Dátum 18.11.2020

Lenka Mayerová: Ľudia vyšli do ulíc nie preto, že chceli páchať zlo, ale preto, že sú zúfalí nielen z tejto neschopnej vlády, ale najmä zo životnej situácie, do ktorej ich doviedli takí „reprezentanti“ ako je Jaroslav Naď, či Igor Matovič.

Stránky