MATOVIČ, MIKULEC A NAĎ ZNEUŽÍVAJÚ MOC, POLÍCIU A ARMÁDU PROTI VLASTNÉMU NÁRODU

Blaha: Matovičova vláda sa vie len vyhrážať, klamať a šliapať si po jazyku. Slovensko dnes potrebuje zmierenie a oni dokážu dať Slovensku len nenávisť, rozoštvávanie a svár.

Foto TASR/PAVEL NEUBAUER
Dátum 19.11.2020

Po tlačovkách Matoviča, Mikulca a Naďa mám vážne obavy, že hnusoba sa šíri - mám na mysli epidémiu šialenstva, ktorú vo svojom okolí rozširuje premiér. 

1. Matovič sa včera schoval pod posteľ s mobilom v ruke a v panickom strachu vypisoval patetické statusíky. A dnes, keď už masy nie sú v uliciach, tak sa hrdinsky postavil na tlačovku a kydá ďalej na ľudí. Zbabelec. 

2. Vraj "15 tisíc ľudí bučalo". Hlavne, že na jeho demonštráciách pred parlamentom, čo tam ľudí hecoval, aby na Andreja Danka vykrikovali fekálne vulgarizmy, to nebolo bučanie, ale lahodný spev Edity Gruberovej. 

3. Najviac som sa nasmial, keď sa Matoviča novinárka spýtala, prečo si nebol včera niekde verejne uctiť štátny sviatok a on na to zahlási, že „nie je úloha premiéra každý deň byť pred kamerami." To povie cirkusant, čo dáva v priemere tri dvojhodinové tlačovky denne. Umrel som. 

4. Klasika, pokračovali aj trápne prekáračky so Sulíkom, ktorými Slovensko unavuje už dva týždne. Najnovšie Sulíkovi odkázal, že vraj nie sme hračkárstvo a nech si svoje nápady na riešenie pandémie predáva v Mongolsku. Fakt štátnické, Igor je úplná Queen Elisabeth. 

5. Ja len, že sám Matovič Sulíkovi pred pár dňami prikázal, aby s nejakým plánom prišiel. Odrazu už to neplatí. Matovičova schizofrénia je zjavne v pokročilom štádiu. 

6. Dnes sa v priamom prenose zosypal nielen Matovič, ale aj Naď. Svoj výrok o opiciach dementoval. Vraj on nazval „opicami“ iba tých, čo sa vešali na ploty. Keby bol Pinocchio, tak Naďovi po tomto klamstve konečne narastie nos. 

7. Ešte raz zopakujem, čo Naď napísal: "Ja normálnych ľudí nevidím demonštrovať, iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov.“ Ak opicami myslel iba tých, čo sa vešali na plot, tak ostatní boli bitkári, extrémisti a psychopati. 

8. Normálny tam podľa jeho vlastného výroku nikto nebol. Veď on klame, až sa práši! Naď je natoľko zbabelý, že sa nevie prihlásiť ani k vlastným slovám. Namiesto toho, aby sa ospravedlnil a odstúpil, on ešte aj svoje vlastné výroky vyhlasuje za „hoax“. 

9. Ale to je typické. Všetko, čo sa vláde nepáči, označí sa hoax a potom budú ešte kriminalizovať ľudí, ktorí píšu pravdu. Z Naďa sa stáva symbol politickej sedlačiny. Nový Karel Bacílek neskorého kapitalizmu, gratulujeme. 

10. Zaskvel sa aj minister vnútra Mikulec. Vraj budú dodatočne skúmať videá z protestu a pokutovať ľudí, ktorí boli bez rúška. Áno, presne takto fungujú policajné štáty. Skúmať záznamy Veľkého brata a ruinovať bežných ľudí drakonickými pokutami. 

11. Len pripomínam drahému pánovi Mikulcovi, ktorý zjavne ovláda a zneužíva slovenskú políciu, že na Slovensku ešte stále podľa ústavy platí rovnosť pred zákonom. A ak nedali policajti dodatočne pokutu za nenosenie rúška v lete Matovičovi na svadbe, nemôžu ju dať dodatočne ani nikomu za včerajšok. 

12. Ak nedali policajti pokutu za nenosenie rúška politikom SaS Richardovi Sulíkovi či Jurajovi Drobovi, ktorých pred pár dňami odfotili bez rúška v meste, nemôžu ju dať ani vám. 

13. To isté platí za zákaz zhromažďovania nad šesť ľudí - ak nedali pokutu ministrovi ŠTB Budajovi a bývalému Mečiarovmu ministrovi Kňažkovi za 10-členné zhromaždenie zo 16. novembra, nemôžu ju dať nikomu. Hovorí sa tomu rovnosť pred zákonom. 

14. A ak by štát tento princíp porušil, hromadne môžete dávať žaloby na Európsky súd pre ľudské práva. Dúfajme, že pokuty za Slovensko bude signor Mikulec platiť zo svojho. 

15. Po dnešných zúfalých tlačovkách je isté jedno: Matovičova vláda sa vie len vyhrážať, klamať a šliapať si po jazyku. Slovensko dnes potrebuje zmierenie a oni dokážu dať Slovensku len nenávisť, rozoštvávanie a svár.

Príspevok uverejnil Ľuboš Blaha na Facebooku 18. 11. 2020!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.