BELOUSOVOVÁ: AK SA POSLANCI MUSIA SKRÝVAŤ AKO KRYSY, MALI BY SA NAD SEBOU ZAMYSLIEŤ!

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: V histórii Slovenska ešte nebola vláda, ktorí by tak ľud nenávidel. To je VAŠE a nie naše vysvedčenie. Namiesto vyhrážok represiami by ste to mali radšej zabaliť. Nebudete mať toľko policajtov, aby ste ich poslali na všetkých, ktorí vám chcú dať padáka.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 11.02.2022

Príspevok uverejnila Anna Belousovová na Facebooku 11. februára 2022:

Ak sa vláda bojí ľudu, to je demokracia. Ak sa ľud bojí vlády, to je tyrania. Poslanci a členovia strán vládnej koalície to majú asi prehodené naopak, pretože kvôli zverejneniu zoznamu poslancov, ktorí hlasovali za tzv. obrannú dohodu s USA jedni chcú podávať trestné oznámenia, druhí sa boja o svoju bezpečnosť a požadujú ochranku, ďalší pán poslanec v záchvate strachu dokonca žiada zvolať Bezpečnostnú radu štátu. Poplach má aj koalíciou ovládaná polícia. Príslušné krajské riaditeľstvá Policajného zboru vraj prijali adekvátne bezpečnostné opatrenia. Tým, ktorí majú inak plne huby demokracie sa zrazu nepáči, keď majú znášať jej dôsledky. Čo také strašné sa vám stalo páni zástupcovia ľudu?! Vaším zamestnávateľom sú občania SR a keďže vás platia zo svojich daní, majú právo vedieť, ako ste menovite hlasovali!

To že pri menách boli uvedené aj miesta bydliska, nie je predsa prezradenie štátneho tajomstva a zástupcovia ľudu, t.j.poslanci nie sú agenti tajnej služby, aby nemohli byť tieto údaje zverejnené.
Ak vás musí pred národom chrániť polícia, ak sa musíte skrývať ako krysy, namiesto podávania trestných oznámení sa radšej zamyslite nad sebou a svojim konaním! V histórii Slovenska ešte nebola vláda, ktorí by tak ľud nenávidel. To je VAŠE a nie naše vysvedčenie. Namiesto vyhrážok represiami by ste to mali radšej zabaliť. Nebudete mať toľko policajtov, aby ste ich poslali na všetkých, ktorí vám chcú dať padáka. A nakoniec : aj tí policajti sú len ľudia ako my ostatní a majú vás už asi tiež plné zuby.
Nebudú chrániť gaunerov a biť slušných ľudí...

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.