BELOUSOVOVÁ: ČESKÍ POLITICI PRE SVOJU NENAŽRANOSŤ OBETOVALI BUDÚCNOSŤ ŠTÁTU

Anna Belousovová: Dalo by sa povedať, že Česko sa vybralo "slovenskou cestou". Aj príčiny prehry vládnucich strán sú podobné. Vládne strany si to pokazili hlavne sami a ich protivníkom potom stačilo len urobiť ten posledný ťuk, aby spadli ako hrušky zo svojich vládnych pozícii.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 10.10.2021

Príspevok uverejnila Anna Belousovová na svojom Facebooku:

Obyčajne to bývalo tak, že politický vývoj v Čechách vždy predbiehal vývoj na Slovensku.
Tentokrát je to naopak. To, čo sa dnes udialo v českých parlamentných voľbách, máme my na Slovensku už druhý rok. Dalo by sa povedať, že Česko sa vybralo "slovenskou cestou". Aj príčiny prehry vládnucich strán sú podobné. Vládne strany si to pokazili hlavne sami a ich protivníkom potom stačilo len urobiť ten posledný ťuk, aby spadli ako hrušky zo svojich vládnych pozícii.

Korupčné kauzy a škandály si nikto vymýšľať nemusel, robili ich sami. A to je na tom to najsmutnejšie.  Ani českí politici si neuvedomili, že pre svoju nenažratosť hazardovali a vlastne už aj obetovali smerovanie a budúcnosť štátu... Teraz stačí už len zmena na poste prezidenta a dielo skazy je dokonané. Nepochybujem, že istá ambasáda už má nachystaného kandidáta. Niečo v štýle česká Čaputová sa iste nájde. A bude vymalováno!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.