BELOUSOVOVÁ: KOLLÁR CHCE OD DÔCHODCOV NEZÁKONNÉ OBCHODOVNANIE S POUKÁŽKAMI

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: A to sa už oplatí niekomu, kto vie, o čom hovorí, nasadiť na dôchodcov armádu šmejdov, ktorí im budú núkať "keš" za 500 eurové poukážky. 500 eurovú poukážku odkúpia za 300-400 eur. Poukážky potom zoobchodujú ešte raz - s majiteľmi prevádzok, kde sa môžu poukážky minúť. A znovu bez "bločka" , teda načierno.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 04.12.2021

Príspevok uverejnila Anna Belousovová 4.decembra 2021 na Facebooku:

Pomoc dôchodcom, alebo špinavý biznis s poukážkami v pozadí ? "Môžete predať 500-eurový bonus od vlády priekupníkovi za 400 eur a budete mať hotovosť." Takto poradil predseda parlamentu a strany Sme rodina Boris Kollár dôchodcom. A môžeme si byť istí, že tento človek vie o čom hovorí.
Je verejne známe, že obchodom s poukážkami sa kedysi živil. Vtedy za socializmu ich nazývali "bony" a dal sa za ne kupovať v špeciálnych obchodoch - Tuzexoch zahraničný tovar.

Proste, kto chcel ísť nakupovať, musel si najskôr kúpiť od priekupníkov bony. Tento obchod bol samozrejme nelegálny. Teraz v tzv. demokracii predseda parlamentu, t.j. najvyššieho zákonodarného orgánu SR otvorene navádza dôchodcov na konanie v rozpore so zákonom- na obchovanie s poukážkami. Veď je jasné, že z tohto "obchodu" sa nebudú vystavovať zmluvy, ani platiť dane. Nejde pritom o malé sumy. Ak poslanci schvália Matovičov návrh pôjde celkovo o 500 až 700 miliónov eur! A to sa už oplatí niekomu, kto vie, o čom hovorí, nasadiť na dôchodcov armádu šmejdov, ktorí im budú núkať "keš" za 500 eurové poukážky. 500 eurovú poukážku odkúpia za 300-400 eúr. Poukážky potom zoobchodujú ešte raz - s majiteľmi prevádzok, kde sa môžu poukážky minúť. A znovu bez "bločka" , teda načierno. Pri takejto schéme biznisu si "niekto" odštipne z akože pomoci dôchodcom aj niekoľko desiatok až stoviek miliónov.

Nezdanených!!! Ako hovorí Boris Kollár v "keši". Znovu sa potvrdilo, že keď sa človek zabudne, povie aj pravdu. Podvedomie dokáže byť sviňa. Divím sa, že médiá ale aj politická scéna vrátane prezidentky prešli toto vyjadrenie predsedu parlamentu takmer bez povšimnutia. Čo ešte musí urobiť, aby ho niekto otvorene vyzval, nech prestane robiť hanbu inštitúcií, ktorej predsedá?! Nestačilo plagiátorstvo, nestačil jeho amorálny spôsob života, nestačí ani toto otvorené navádzanie na porušovanie zákonov SR?! Kedy pohár pretečie? Keď znásilní verejne na predsedníckom stole nejakú neplnoletú nadrogovanú dievčinu ?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.