BELOUSOVOVÁ: KÝM HEGEROVA VLÁDA CHCE LEN OČKOVAŤ, VO SVETE DÁVAJÚ OČKOVANIU STOPKU

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Zdraví ľudia bez očkovania sa ani s testom, ktorý potvrdzuje ich zdravie nedostanú pomaly nikde. Pritom EMA podobne ako aj Svetová zdravotnícka organizácia predpokladajú, že vďaka novému variantu koronavírusu Omikron, sa ochorenie posunie z fázy pandémie do fázy endémie!!!

Foto EXTRA PLUS
Dátum 13.01.2022

Buď má vláda SR dlhé vedenie, alebo kšefty majú prednosť pred skutočnou ochranou zdravia obyvateľov Slovenska. Možná je aj kombinácia obidvoch možností. Pred pár hodinami sa znovu menili tzv. protipandemické opatrenia. Zaviedli dokonca kategóriu občanov P+, čo sú zaočkovaní 4. dávkou.
A zdraví ľudia bez očkovania sa ani s testom, ktorý potvrdzuje ich zdravie nedostanú pomaly nikde.
Pritom EMA podobne ako aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) predpokladajú, že vďaka novému variantu koronavírusu Omikron, sa ochorenie posunie z fázy pandémie do fázy endémie!!!

Predstaviteľ EMA pre vakcinačné stratégie Marco Cavaleri k očkovaniu uviedol: „Ak našou stratégiou bude to, že budeme dávať každé štyri mesiace posilňujúce dávky, môžeme potenciálne dospieť k problémom s imunitnou odpoveďou.“. Odporúčala by som vláde SR, zvlášť ministerstvu zdravotníctva sledovať vývoj vo svete. A pozorne s porozumením si prečítať predchádzajúce dva odseky. Kým vláda SR nevie nič iné len očkovať a očkovať, Svetová zdravotnícka organizácia a Európska lieková agentúra dávajú de facto stopku očkovaniu!!! Ba dokonca sa už otvorene hovorí o možných problémoch s imunitou u ľudí sústavne dopovaných ďalšími dávkami tzv. vakcín. Slovenský minister zdravotníctva o tom asi na dovolenke nepočul. A to šialenstvo s očkovaním detí už nemá obdobu... Film s názvom Pandémia pomaly končí. Budú sa rozdávať ceny a niektorí sú vážni kandidáti na cenu o zlatú mrežu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.