BELOUSOVOVÁ: LEN HLUPÁK UVERÍ, ŽE ŠTÁT RIADI MIKAS!

Belousovová: Vláda už dávno rozhodla o lockdowne. A dohodli sa, že tým Čiernym Petrom bude hlavný hygienik. Asi len totálny hlupák uverí, že celý štát v období krízy ohrozujúcej životy a zdravie občanov, krízy s ťažkými ekonomickými a sociálnymi dopadmi, riadi jeden jediný NEVOLENÝ človek, človek bez akéhokoľvek mandátu - hlavný hygienik Mikas .

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 09.12.2020

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová 9. decembra 2020.

Vážená vláda, nerobte z nás idiotov!

Vraj vláda nerozhodla o uznesení k tzv. lockdownu. Má o ňom rozhodnúť hlavný hygienik SR Ján Mikas.
No tomuto uverí len totálny idiot.

Vláda, t j. Matovič a jeho komparz tzv. Krízový štáb rozhodli o lockdowne už včera.
Dnešné zasadnutie vlády bolo len o tom, koho urobia pred národom zodpovedným za toto rozhodnutie.

A dohodli sa, že tým Čiernym Petrom bude hlavný hygienik. Asi len totálny hlupák uverí, že celý štát v období krízy ohrozujúcej životy a zdravie občanov, krízy s ťažkými ekonomickými a sociálnymi dopadmi, riadi jeden jediný NEVOLENÝ človek, človek bez akéhokoľvek mandátu - hlavný hygienik Mikas.

Čo sme sa stali absolutistickou monarchiou a ani sme si to nevšimli?!
Vážená vláda, keď už ničíte Slovensko svojim diletantstvom, keď už ničíte ľuďom životy a zdravie, aspoň z nás nerobte totálnych idiotov!!!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.