BELOUSOVOVÁ: NAĎ A KORČOK PREDKLADAJÚ SLOVENSKO AMERIČANOM AKO LACNÚ PROSTITÚTKU!

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Staneme sa americkou kolóniou, kde si môžu ich vojaci robiť čo chcú, bez akýchkoľvke postihov. Nebudú spadať pod naše súdy a z polície si môžu robiť dobrý deň. Nebudeme mať ani právo kontrolovať, aké zbrane k nám navezú. Pokojne sa tak môžeme stať zásobarňou jadrových, biologických a chemických zbraní. 

Foto TASR/Jakub Kotian
Dátum 06.01.2022

Veľa sa v týchto dňoch hovorí o Dohode o spolupráci v oblasti obrany medzi Slovenskom a USA.

Na to, aby sme pochopili celú ohavnosť a nebezpečnosť tejto zmluvy, je potrebné ju vnímať v kontexte ďalších udalostí. A k tomu nám stačí pohľad do mapy.


Táto dohoda je zlá nielen pre Slovensko, ona je nebezpečná aj pre Európu a svet, pretože je súčasťou dlhodobo pripravovaného vojenského ťaženia voči Rusku.Taká je pravda. Pre nás je táto dohoda jednoznačne okupačnou zmluvou. Pričom omnoho horšou, ako boli všetky okupačné dohody v našej doterajšej histórii!

Naď a Korčok doslova ňou Slovensko podkladajú pod USA ako lacnú prostitútku. Staneme sa ich kolóniou, kde si môžu robiť, čo len chcú bez akýchkoľvek postihov, pretože ich vojaci nebudú spadať pod naše súdy a z polície SR si môžu robiť dobrý deň. Presne tak je tomu v krajinách, ktoré túto dohodu už podpísali.

Napríklad nedávny prípad v Poľsku, kde americký žoldnier zmlátil dvoch policajtov a právne je  nepostihniteľný. Jasné, oni sú podľa dohody nadľudia a tak sa aj vo svojich kolóniách správajú a budú správať .

My nebudeme mať ani právo kontrolovať, aké zbrane k nám "spojenci" navezú. Pokojne sa tak môžeme stať zásobárňou jadrových, biologických a chemických zbraní. Čo sa týka jadrových zbraní, pravdepodobnosť, že ich vyfasujeme, je veľká. Nedávno sa generálny tajomník NATO vyjadril, že NATO uvažuje o premiestnení týchto zbraní z Nemecka do krajín východnej Európy.

Táto dohoda z nás urobí nesvoprávnych obyvateľov vlastného štátu! Vlastne ten štát už náš nebude.
Dopadneme totiž horšie ako Indiáni v Amerike. Prečo je taký tlak na uzavretie tejto dohody a prečo USA vôbec podpisujú s jednotlivými členskými štátmi NATO tieto dohody o obrane? Pred kým sa ideme brániť? Kto na nás ide útočiť? Toto sú základné otázky týchto dní!

Ak USA uzavierajú dvojstranné dohody s jednotlivými členskými štátmi NATO, de facto tým spochybňujú NATO samotné a uzurpujú, resp. potvrdzujú si takto svoje výsadné postavenie svetového policajta, lepšie povedané svetového vojnového štváča, ktorý existenciu paktu NATO využil len ako trójskeho koňa na presadenie svojich záujmov.

Ak však je NATO už len poskokom USA, potom stráca dôvod na ďalšiu existenciu, je zbytočné.
USA si cez dohody o obrane vytvorili vlastnú vojensko politickú organizáciu. Zatiaľ bez názvu...

Na to, aby sme pochopili, o čo ide USA, stačí pohľad do mapy. Ich cieľom je Rusko- jeho územie, jeho zdroje. Nič sa nedeje náhodou. Preto sa udial Majdan - prevrat na Ukrajine. Preto sa nástupom tejto "našej" novej vlády začali masové presuny vojenských konvojov cez územie Slovenska.


Preto tlačí nová politická garnitúra SR dohodu o "obrane". Preto sa deje nový Majdan - prevrat pod taktovkou USA v Kazachstane. Nie je náhoda, že všetky tieto nebezpečné aktivity, táto hra s ohňom sa deje okolo hraníc Ruska! Práve naopak, je to zámer!

Pritom úplne zvrátene USA a ich kolónie obviňujú z eskalácie napätia Rusko. To Rusko, ktoré takpovediac sedí doma, v rámci svojich hraníc, niekedy až nepochopiteľne pokojne reaguje na stupňujúce sa provokácie okolo svojich hraníc a ohrozovanie strategických záujmov a v naivnej viere v rozvoj spolupráce vložilo obrovské investície do výstavby North Stream-u 2.

Svet je dnes na križovatke a vojna nie je až taký vzdialený pojem! V Kazachstane reálne zomierajú ľudia, tak ako tomu bolo pred pár rokmi na Ukrajine. Svoji zabíjali svojich pre blaho KOHO? Pre blaho tých, čo zarábajú na smrti a žijú z vojen. O čo by bol krajší a lepší svet, ak by v ňom platilo to, o čom spieva John Lennon vo svojej piesni Imagine.

Predstav si, že by nikto nič nevlastnil. Uvažujem, či to dokážeš. Predstav si, že neexistuje chamtivosť či hlad a ľudia sú súdržní. Predstav si, že všetci ľudia sa spoločne podieľajú na existencii sveta. Možno si povieš, že len snívam, no nie som jediný... Dúfam, že sa k nám raz pridáš a svet sa zjednotí.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.