BELOUSOVOVÁ: NAŠA EKONOMIKA SA RÚTI DO „PSEJ MATERE“

Anna Belousovová, predsedníčka NAS: Každému musí byť predsa jasné, že Slovensko, jeho občania a ekonomika už neprežijú ďalšie zdražovanie. A to bude katastrofálne, pretože nárast cien ropy a zemného plynu sa premietne vždy do cien tovarov! Takže ten bumerang, ktorým chceme zasiahnuť Rusko, sa nám určite vráti a klepne niekoho po hlave.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 23.02.2022

Príspevok uverejnila Anna Belousovová na Facebooku 23. februára 2022:

Rusi majú také príslovie: На зло бабушке, уши отморожу.

Preložiť by sa dalo asi tak: Natruc babke, nech mi uši omrznú. (Asi si nezoberie vnuk v mraze čiapku)

Používa sa na situácie, ktoré sa týkajú takého konania, keď človek chce urobiť niekomu naprotiveň, natruc a v konečnom dôsledku urobí tým zle sebe, t. j. potrestá sám seba. Toto príslovie presne vystihuje súčasnú situáciu a pripravované sankcie západu voči Rusku.

Už teraz sme v situácii, keď sa naša ekonomika rúti do „psej matere“. Inflácia rastie, chystá sa lámať rekordy. Zdražovanie základných životných potrieb - potraviny, energia a pod. - sa stáva pre normálnych ľudí nezvládnuteľné. Do toho sa EÚ ako poslušná kolónia USA chystá uvaliť ďalšie sankcie na Rusko „aké ešte svet nevidel“.

Pri plnení úloh z Bieleho domu a múdrych rečiach o suverenite Ukrajiny predstavitelia členských štátov vrátane tých našich zabúdajú na vlastnú suverenitu a správajú sa ako poslušné figúrky. Každému musí byť predsa jasné, že Slovensko, jeho občania a ekonomika už neprežijú ďalšie zdražovanie.

A to bude katastrofálne, pretože nárast cien ropy a zemného plynu sa premietne vždy do cien tovarov! Takže ten bumerang, ktorým chceme zasiahnuť Rusko, sa nám určite vráti a klepne niekoho po hlave. Dobré by bolo, ak by to bol národ, ktorý by sa konečne prebral a urobil si poriadok v svojom dome - v svojej vlasti.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.