BELOUSOVOVÁ: NIE SLOVÁCI, ALE ČAPUTOVÁ BY MALA PRESTAŤ TLIACHAŤ

V ťažkých časoch národ očakáva od hlavy štátu rozhodnosť, odhodlanie a vrátenie nádeje. Namiesto toho sme sa dočkali dupania nožičkami rozmaznaného dievčatka, ktoré spolu s kamarátmi pokašľalo, čo sa dalo a teraz hľadá na koho to zvaliť.

Foto sita/ľudOVÍT VANIHER
Dátum 23.11.2021

Prezidentka sa po vzore Hegera vybrala tiež do nemocnice, aby si pripravila pozadie pre svoj plamenný prejav, v ktorom mimo iného povedala, že:

- sme prehrali boj s covidom
- treba prestať šíriť bludy o covide
- treba prestať TLIACHAŤ o covide

Vážená pani prezidentka, v prvom rade by ste mali prestať TLIACHAŤ vy! A namiesto prevádzania sa v stopäťdesiatej róbe od Hanečku na pozadí nemocnice spolu s ministerstvom zdravotníctva, by ste si mali už dávno zavolať na koberec tohto neschopáka spolu s jeho šéfom Hegerom a požiadať ich oboch o odchod z funkcie pre neschopnosť!

Za už v poradí druhé pandemické svetové prvenstvo Slovenska sú zodpovední predovšetkým títo dvaja a nie nejakí ľudia, ktorí si dovolia mať iný názor ako vaši "odborníci", ktorí doslova uverili v spásu Vakcíny. Príklady zo sveta dokazujú, že to tak nie je. Čo robila, ako sa pripravovala VAŠA vláda na zvládnutie tejto vlny pandémie?!

Kde ste bola, keď aj slepý videl, že nerobia NIČ, okrem kšeftov s testovaním a vyhadzovaním peňazí na také hlúposti, ako napríklad očkovacia lotéria? Kde ste boli? Váš podiel viny na tomto stave Slovenska je neodškriepiteľný nielen preto, že vy ste vymenovala do funkcií túto bandu neschopákov, hoci ste mali ste šancu neurobiť tak. Vy ste tú šancu nevyužili, lebo vám nešlo o Slovensko. Dokonca ste sa vyjadrili, že táto vláda má veľa kvalitných ľudí... Tak tí vaši kvalitní ľudia Slovensko doviedli do tohto stavu! Vy ste si užívali "päť minút" slávy počas návštevy pápeža a teraz nám Slovensko černie aj vďaka tomuto najväčšiemu masovému zhromaždeniu ľudí na celom svete počas pandémie. Kde boli tí vaši odborníci, ktorých vraj máme počúvať, keď vám nepovedali, čo bude nasledovať, keď naženiete desaťtisíce ľudí na kopu?! Vy sama ste na to mohli prísť aj bez odborníkov. Na to stačí elementárna logika. A nechajte si aj to citlivé vnímanie problémov zdravotníkov. Je to čisté pokrytectvo.

Lekári, zdravotné sestry a ďalší pracovníci v zdravotníctve sa z vášho citlivého vnímania nenajedia, ani ním účty nezaplatia. Vašou úlohou bolo vyvíjať tlak na vládu, nad ktorou držíte ochrannú ruku, aby adekvátne ohodnotila prácu zdravotníkov, aby nám neutekali preč. Postaviť sa pred nemocnicu spolu s ministerstvom zdravotníctva a obviňovať všetkých okolo za daný stav je vrchol cynizmu, necitlivosti, egoizmu a snahy vyviňovať sa zo zodpovednosti. V ťažkých časoch národ očakáva od hlavy štátu rozhodnosť, odhodlanie a vrátenie nádeje. Namiesto toho sme sa dočkali dupania nožičkami rozmaznaného dievčatka, ktoré spolu s kamarátmi pokašľalo, čo sa dalo a teraz hľadá na koho to zvaliť.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.