BELOUSOVOVÁ: POLÍCIA BY MALA PREVERIŤ SPOJENIE MEDZI PLAČKOVOU A SULÍKOM

Anna Belousovová: Polícia zadržala Zuzana Plačkovú - rodinnú priateľku predsedu SaS a ministra hospodárstva Richarda Sulíka. Plačkovú zadržali v skorých ranných hodinách priamo u nich doma. Má byť zapletená v obchode s drogami.  

Foto tasr/instagram/extraplus
Dátum 27.09.2021

Príspevok uverejnila na svojom Facebooku Anna Belousovová 27. septembra 2021: 

Polícia zadržala Plačkovú - rodinnú priateľku predsedu strany Sloboda a Solidarita a ministra hospodárstva Sulíka. Plačková sa blízkymi vzťahmi so Sulíkom netajila, práve naopak.
Pred voľbami sa dala počuť, že : "Riška Sulíka poznám osobne už dlho aj celú jeho rodinu."

ČÍTAJTE TIEŽ: PLAČKOVÚ A JEJ MANŽELA ZADRŽALA POLÍCIA, ÚDAJNE KVÔLI DROGÁM

Pred parlamentnými voľbami Zuzana Plačková verejne podporovala SaS a jej predsedu Sulíka.
V kontexte jej zadržania za drogovú trestnú činnosť dosť zvláštne vyzerá jej podpora strane, ktorá usiluje o dekriminalizáciu tzv. mäkkých drog ako aj jej vyjadrenia o blízkych vzťahoch s predsedom Sulíkom a jeho rodinou.

Vraj ich podporovala preto, lebo jej záležalo na tom, aby vo voľbách vyhral zdravý rozum.
SaS si vysoko cenila podporu tejto osoby, ktorá podľa nich svojim fanúšikom vysvetlí, že Slovensku pomôžu len riešenia a zdravý rozum. Nejako podozrivo často hovoria o zdravom rozume tí, ktorí sa podieľajú na jeho degradácii a otupovaní predajom, alebo podporou užívania drog...

Byť vyšetrovateľom, preverila by som aj kontakty Plačkovej smerom k predsedovi liberálov Riškom a jeho rodinným príslušníkom.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.