BELOUSOVOVÁ SA PÝTA VLÁDY – NA ČOM FIČÍTE?

V piatok sme sa dozvedeli, že situácia je podľa ministra zdravotníctva veľmi vážna. Až taká vážna, že pandemická komisia navrhuje zákaz vychádzania! Situácia sa zmenila tak výrazne za dva dni ?! Krajčí zaklincoval vyjadrenie v súvislosti s tvrdým lockdownom - počkáme ešte na nápad pána premiéra. 

Foto KRISTIÁN MAJZLAN
Dátum 13.12.2020

V stredu vláda dohodla určité protipandemické opatrenia. Tie následne vyhlásil (vzal na seba) hlavný hygienik. Dá sa povedať, že opatrenia nie sú príliš tvrdé. Veď budú fungovať napríklad lyžiarské strediská... V piatok sme sa dozvedeli, že situácia je podľa ministra zdravotníctva veľmi vážna. Až taká vážna, že pandemická komisia navrhuje zákaz vychádzania! Ako sa vyjadril minister Krajči sme svedkami reťazového šírenia. Situácia sa zmenila tak výrazne za dva dni ?! Alebo pravá ruka nevie, čo robí ľavá? A vládne nám tu Majster chaos ?!  Veď Krajči svoje vyjadrenie zaklincoval vetou, že počkáme ešte na nápad pána premiéra. Z Ústavy SR urobili títo banditi handru a teraz bude päť miliónov čakať, čo napadne jedného evidentne chorého človeka?! Na čom na tej vláde frčíte? Odborníci z oboru psychiatria budíček!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.