BELOUSOVOVÁ: SOM PROTI AKEJKOĽVEK VOJNE, TERAZ MA IDÚ TRESTNE STÍHAŤ

Predsedníčka NAS Anna Belousovová: ÁNO, nechcem, aby sa medzi sebou vraždili Ukrajinci a Rusi. Chcem, aby si sadli za jeden stôl a dohodli sa bez zasahovania tretích strán. A preto nechcem, aby sme my - SR zásobovali Ukrajincov zbraňami a huckali ich do bojov s Rusmi.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 27.02.2022

Príspevok uverejnila Anna Belousovová 26. februára 2022 na Facebooku:

Takže mňa, ktorá som bola vždy proti akejkoľvek vojne, ktorá som v 1999 organizovala demonštrácie proti bombardovaniu Juhoslovávie, mňa ktorá som vyzývala k mierovým rokovaniam Rusko a Ukrajinu idú trestne stíhať ako podporovateľa vojny a širiteľa ruskej propagandy?! A nezabudnú pripomenúť, že som odporcom západných hodnôt a vylepila som Matovičovi zaucho. To má byť moja charakteristika zločinca?! Tak ÁNO. Priznávam sa.

Vylepila som Matovičovi vedome zaucho a vylepila by som mu teraz ešte raz a rovno dve po papuli.
ÁNO, som odporcom západných hodnôt. Chcem žiť v normálnom svete, kde platia kresťanské hodnoty. ÁNO,mám rada Rusko, môj nebohý manžel bol Rus a nehanbím sa za to. Mám v Rusku rodinu. Sú Rusi a mám ich rada. ÁNO, nechcem, aby sa medzi sebou vraždili Ukrajinci a Rusi. Chcem, aby si sadli za jeden stôl a dohodli sa bez zasahovania tretích strán. A preto nechcem, aby sme my - SR zásobovali Ukrajincov zbraňami a huckali ich do bojov s Rusmi. Narodila som sa a žila som v socializme.

Môj otec bol vyhodený z práce za svoj postoj k okupácii v 1968. Aj ja si zachovam zdravý rozum a budem bojovať proti totalite, aj tej ktorá sa skrýva pod maskou demokracie. Ak sú toto moje zločiny, pokojne ma uväznite! Iná nebudem. Ja sa zastrašiť nedám.

PS: Kde boli odborníci, ktorí obviňujú mňa z podpory vojny, keď doteraz behá po slobode Dzurinda a jeho komplici, ktorí sú priamo zodpovední za smrť tisícov ľudí - obetí bombardovania Juhoslovávie?!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.