BLAHA: DÍLEROVI ZLYHALO SRDCE POD DOZOROM LIPŠICOVÝCH ĽUDÍ. KTO NECHCEL, ABY ZASPIEVAL?

Ľuboš Blaha: Väzba začína mať na Slovensku povesť šibenice. Milanovi Lučanskému tam "samovylupli oko" a onedlho na to bol "zomretý". Advokáta Krivočenka nechali vo väzbe umrieť na Covid, hoci pre neho mali ventiláciu a dílerovi, ktorý vedel priveľa, len tak puklo srdiečko.

Foto sita/branislav bibel
Dátum 14.10.2021

Vo väzbe zomrel jeden z dílerov drog, ktorý figuruje v kauze Plačková. Trochu priveľká náhoda, nemyslíte? 

1. Len si predstavte, že čítate detektívku a tam zavrú dílerov drog, údajne prepojených na politické špičky v štáte. A odrazu vo väzbe záhadne zomrie jeden z dílerov - čo by vám napadlo ako prvé? 

2. No jasné - umlčali ho. Aby náhodou nezačal spievať, kto všetko z vládnych kruhov si chodil po drogy k Plačkovej... Presne toto by napadlo každému ako prvé.

3. Ale my tu ideme veselo predstierať, že sa nič nedeje. Prokurátor záhadne stiahne sťažnosť proti prepusteniu Plačkovej. Potom vo väzbe zomrie jeden z dílerov. 

4. A to všetko sú náhody. Proste chlapovi puklo srdiečko. Asi nešťastná láska. Romeo nevydržal. 

5. Pripomínam, že prípad vyšetruje Lipšicova špeciálna prokuratúra, ktorá sa správa ako likvidačná čata vlády. Matovič dáva pokyny a jeho urválkovia skáču. Takto pôsobia.

6. A toto sa im udeje pod nosom - nech sa prihlási ten, kto pociťuje aspoň štipku dôvery k tejto bande politrukov!

7. Ktože tak asi pomohol Plačkovej na slobodu? V predvolebnej kampani podporovala Sulíka. To je ten pojašený chlapík, ktorý chodí po parlamente bez zreničiek... Už dostal aj novú prezývku - Mr. Kolagén. 

8. Ja len, že keby niekto z Plačkovej partie začal spievať, asi by to mohlo byť pre niektorých užívateľov mrzuté. A bum, ako naschvál, dílerovi zlyhá srdce. Vo väzbe. Pod dozorom Lipšicových ľudí. 

9. Len pripomínam, že väzba už začína mať na Slovensku povesť šibenice. Milanovi Lučanskému tam "samovylupli oko" a onedlho na to bol "zomretý". Tiež toho na túto vládu veľa vedel...

10. Advokáta Krivočenka nechali vo väzbe umrieť na Covid, hoci pre neho mali ventiláciu... Ľudia zomierajú a zomierajú. Toľkoto úmrtí v base snáď nemajú ani po vojne narkokartelov v Topo Chico. 

11. Keby som pozeral mexickú telenovelu a tam sa odohrajú takéto bizarné scény, tak to okamžite znechutene vypnem a poviem si, že scenáristovi šibe a že by mohol vymýšľať uveriteľnejšie príbehy. 

12. Ale u nás na Slovensku je to krutá realita. Drogový gang. Obvinená celebritka, ktorá fandí Sulíkovi. Šepká sa o prepojeniach na vládu a sfetovaných ministroch. Babu pustia. Jeden díler zahučí vo väzbe. Umlčaný. 

13. Ale predpokladám, že sa Čaputová nepostaví a nepovie, že by mal Sulík odstúpiť, aby "chránil dobré meno inštitúcie". A neodkáže to ani Kolíkovej, ktorej vo väzbách umiera viac ľudí než v špitáli na intenzívke. 

14. Nie, Čaputovej to je jedno - tá vyzýva k rezignácii iba opozíciu, vláde poslušne kryje chrbát, morduje referendá a robí Matovičovi hovorkyňu. Zo Slovenska tu urobili Kolumbiu 2.0 a ona rieši svoje garderóby.

15. Ľudia majú právo sa pýtať. Cui bono? V koho záujme bola smrť dílera vo väzbe? Kto potreboval, aby nespieval? Čo sa to preboha na Slovensku deje?

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.