BLAHA: MATOVIČ MÁ KOMPLEXY AKO DELO

Ľudia si predstavujú ten rozhovor s Tonym v Igorovej šteklivej angličtine - van tajm, neks tajm, what? Pľac test? Ol in van? Tugeder? Tumorov? Visky? Gud? Krismas? End? Sia.

Foto SITA
Dátum 20.11.2020

Igor Matovič sa pochválil na svojej stene, že mu zavolal Tony Blair a zaujímal sa o celoplošné testovanie. Schválne si to kliknite a čítajte, čo mu píšu ľudia v komentároch - myslím, že nič vtipnejšie už nezažijete. Neviem sa prestať smiať.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČ SA TEŠÍ, VOLAL MU TONY BLAIR

Ľudia si predstavujú ten rozhovor s Tonym v Igorovej šteklivej angličtine - van tajm, neks tajm, what? Pľac test? Ol in van? Tugeder? Tumorov? Visky? Gud? Krismas? End? Sia. A niekto zaťal, že ak mu zavolá Margaret Thatcherová, bude nutná hospitalizácia. Umriem.

Ja len, že nech už si z Igora vystrelil ktokoľvek, Tony Blair je známy vojnový zločinec, spoluzodpovedný za vojnu v Iraku. Patrí k najhlučnejším obhajcom multikulturalizmu a neoliberalizmu. Už trinásť rokov nie je nič. 

A Matovič sa vytešuje ako malý chlapec, že si ho niekto všimol. Tomu sa hovorí - komplexy ako delo!  Pamätám si, ako Roberta Fica vítal v Kremli prezident Vladimír Putin a vo Washingtone americký prezident. No nepamätám si, že by o tom písal nadržané pubertálne statusy na sieti. 

No Igor je až taký štátnik, že sa pýši Blairom ako mladá natešená pätnástka, ktorá práve prišla z koncertu Justina Biebera.  Prosím, hoďte už na Matoviča sieť. Nie van tajm. Nie neks tajm. Ale fórevr. Cenkju.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.