BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA: MUŽ S NOŽOM A MAČETOU NAPADOL SBS-KÁRA

Včera krátko pred 20:00 sa ozval zo vstupnej haly Hlavnej železničnej stanice krik. V priestoroch sa nachádzal muž, ktorý sa mačetou vyhrážal pracovníkovi SBS, že ho zabije.

Foto Archív
Dátum 16.09.2020

Dráma na Hlavnej stanici v Bratislave. Včera krátko pred 20:00 sa ozval zo vstupnej haly Hlavnej železničnej stanice krik. Okamžite tam utekala dvojica policajtov hliadkujúca pred stanicou.

„V priestoroch haly spozorovali muža, ktorý držal v každej ruke útočné nože, smeroval nimi na pracovníka SBS a vyhrážal sa mu zabitím," informovala polícia na svojej FB stránke. Pracovník SBS muža vyzýval, aby nože odložil, avšak muž na výzvy nereagoval. Policajti k mužovi pristúpili a rovnako muža opakovane vyzvali, aby upustil od konania, čo muž ignoroval. Policajti neváhali a konali. Najskôr mužovi mačety vyrazili a potom ho spacifikovali. Keď ho priviezli na policajnú stanicu, nestačili sa čudovať, čo všetko mal pri sebe.Okrem ďalšieho noža objavili v jeho taške aj tri mačety. No a v dychu mu namerali takmer tri a pol promile.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.