TVnoviny.sk/extraplus.sk

POLITOLÓG ŠTEFANČÍK: DEMOKRATI MÔŽU BYŤ PREKVAPENÍM VOLIEB

Dátum 07.09.2023

Radoslav Štefančík, politológ: Podľa merania druhej voľby niektorých agentúr to vyzerá na Demokratov. Platí totiž, že veľa voličov zvažuje medzi stranami a pokiaľ nebude dostatočne fungovať efekt snehovej gule pri PS, môžu to byť práve Demokrati, ktorí budú prekvapením volieb.

NICHOLSONOVÁ: STRANA JABLKO SA NATERAZ Z VOLIEB NESTIAHNE

Dátum 07.09.2023

Keď sa strana Jablko spájala s Demokratmi, priniesla si so sebou aj starší záväzok. Líderka Lucia Ďuriš Nicholsonová totiž od vzniku strany tvrdila, že ich vinou neprepadne ani jeden hlas demokratického voliča v predčasných parlamentných voľbách. „Toto rozhodnutie presúvame na neskôr, keďže v poslednom prieskume sme mali 4,1 percenta,“ uviedla Lucia Ďuriš Nicholsonová.

REMIŠOVEJ NOTEBOOKY A TABLETY KONČIA V ZÁLOŽNIACH, NOSIA ICH TAM CHUDOBNÍ RODIČIA

Dátum 02.08.2023

Projekt Veroniky Remišovej Digitálny žiak bol určený najmä pre deti z marginalizovaných rodín a bol oň vraj obrovský záujem. Mnohé laptopy a notebooky z tohto projektu však končia v záložniach. Za tablet dostanú 35 eur, za notebook necelú stovku.

SULÍK: PELLEGRINI BOL LEPŠÍ PREMIÉR AKO HEGER

Dátum 05.03.2023

Ladislav Kamenický v záverečnej rubrike Áno/nie relácie Na telo povedal, že ak by Smer vyhral voľby, premiérom by mal byť Robert Fico. Richard Sulík zase vyhlásil, že Peter Pellegrini bol lepší premiér ako Eduard Heger.

BILČÍK: VYZÝVAM KOLLÁRA, ABY ZAKÁZAL VSTUP PREDSTAVITEĽOV RUSKA DO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU!

Dátum 28.03.2022

Europoslanec Vladimír Bilčík vyzval predsedu parlamentu Borisa Kollára, aby zakázal vstup predstaviteľov Ruska a jeho spojencov do parlamentu. Bilčík tvrdí, že veľvyslanec Ruskej federácie na Slovensku Igor Bratčíkov pôdu slovenského parlamentu využíva na šírenie nepriateľskej propagandy. 

KOLLÁR CHCE PREHĹBIŤ SPOLUPRÁCU S RUSMI

Dátum 12.11.2021

Predseda NR SR a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár prijal ministra pre vedu a vysoké školstvo Ruskej federácie Valerija Faľkova. Témou ich rozhovoru bola medziparlamentná spolupráca a jej prehlbovanie či ekonomické vzťahy. 

ŽILINKA NECHÁ PREŠETRIŤ MIKASOVE VYHLÁŠKY

Dátum 18.03.2021

Cieľom podaného návrhu je odstrániť pochybnosti o súlade oprávnenia ÚVZ vydávať vyhlášky ako všeobecné záväzné právne predpisy, s Ústavou SR a príslušným ústavným zákonom o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu.

ŠELIGA: TRVÁM NA VÝMENE PREMIÉRA

Dátum 18.03.2021

Strana Za ľudí naďalej preferuje štvorkoalíciu a trvá na výmene premiéra Igora Matoviča. Predčasné voľby považujú za najhorší scenár. 

KOLLÁR: VŠETCI SA OKAMŽITE PRESTAŇTE SPRÁVAŤ AKO DETI!

Dátum 03.03.2021

AKTUALIZOVANÉ: Predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár vyzval svojich koaličných partnerov, aby sa prestali správať ako malé deti na pieskovisku a spomenuli si, prečo ich ľudia volili. 

ŽENA BEZ KVALIFIKÁCIE TESTOVALA V PEZINKU AJ V BRATISLAVE

Dátum 09.02.2021

Polícia bude posudzovať, či nejde aj o trestný čin. Podnet pôjde aj na hygienu. Pri neodborných výteroch sa totiž môže nakaziť testujúci aj testovaný. Ďalší problém je riziko falošnej negativity.

Stránky