TVnoviny.sk/extraplus.sk

SULÍK: PELLEGRINI BOL LEPŠÍ PREMIÉR AKO HEGER

Dátum 05.03.2023

Ladislav Kamenický v záverečnej rubrike Áno/nie relácie Na telo povedal, že ak by Smer vyhral voľby, premiérom by mal byť Robert Fico. Richard Sulík zase vyhlásil, že Peter Pellegrini bol lepší premiér ako Eduard Heger.

BILČÍK: VYZÝVAM KOLLÁRA, ABY ZAKÁZAL VSTUP PREDSTAVITEĽOV RUSKA DO SLOVENSKÉHO PARLAMENTU!

Dátum 28.03.2022

Europoslanec Vladimír Bilčík vyzval predsedu parlamentu Borisa Kollára, aby zakázal vstup predstaviteľov Ruska a jeho spojencov do parlamentu. Bilčík tvrdí, že veľvyslanec Ruskej federácie na Slovensku Igor Bratčíkov pôdu slovenského parlamentu využíva na šírenie nepriateľskej propagandy. 

KOLLÁR CHCE PREHĹBIŤ SPOLUPRÁCU S RUSMI

Dátum 12.11.2021

Predseda NR SR a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár prijal ministra pre vedu a vysoké školstvo Ruskej federácie Valerija Faľkova. Témou ich rozhovoru bola medziparlamentná spolupráca a jej prehlbovanie či ekonomické vzťahy. 

ŽILINKA NECHÁ PREŠETRIŤ MIKASOVE VYHLÁŠKY

Dátum 18.03.2021

Cieľom podaného návrhu je odstrániť pochybnosti o súlade oprávnenia ÚVZ vydávať vyhlášky ako všeobecné záväzné právne predpisy, s Ústavou SR a príslušným ústavným zákonom o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu.

ŠELIGA: TRVÁM NA VÝMENE PREMIÉRA

Dátum 18.03.2021

Strana Za ľudí naďalej preferuje štvorkoalíciu a trvá na výmene premiéra Igora Matoviča. Predčasné voľby považujú za najhorší scenár. 

KOLLÁR: VŠETCI SA OKAMŽITE PRESTAŇTE SPRÁVAŤ AKO DETI!

Dátum 03.03.2021

AKTUALIZOVANÉ: Predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár vyzval svojich koaličných partnerov, aby sa prestali správať ako malé deti na pieskovisku a spomenuli si, prečo ich ľudia volili. 

ŽENA BEZ KVALIFIKÁCIE TESTOVALA V PEZINKU AJ V BRATISLAVE

Dátum 09.02.2021

Polícia bude posudzovať, či nejde aj o trestný čin. Podnet pôjde aj na hygienu. Pri neodborných výteroch sa totiž môže nakaziť testujúci aj testovaný. Ďalší problém je riziko falošnej negativity.

ŠTÁT KÚPI 2,5 MILIÓNA NOSOVÝCH TESTOV, KTORÉ SÚ LEPŠIE PRE DETI

Dátum 09.02.2021

Takýto výter sa vykonáva z prednej časti nosa, približne do hĺbky dvoch centimetrov. Výter je lepšie tolerovaný okrem detí aj v skupine ľudí zdravotne ťažko postihnutých. Štátne rezervy pripomenuli, že minulý týždeň zaobstarali aj 8,4 milióna antigénových testov.

KRAJČÍ PODPORUJE ČIERNU PRÁCU A OHROZUJE ZDRAVIE ĽUDÍ

Dátum 08.02.2021

Kaderníctva aj všetky salóny sú už niekoľko týždňov zatvorené. Pracujú v nich väčšinou živnostníčky, ktoré takto prišli o príjem. Minister zdravotníctva im odkazuje, že môžu klientov chodiť strihať domov. Tie však z toho nadšené nie sú. Oveľa vyšší hygienický štandard totiž majú v salóne.

POLÍCIA OD JANUÁRA ROZDALA TISÍCE POKÚT, NAJVIAC ZA ZÁKAZ VYCHÁDZANIA A NENOSENIE RÚŠKA

Dátum 07.02.2021

Polícia Slovenskej republiky zaznamenala od januára 2021 viac ako 10-tisíc potvrdených priestupkov. Najviac, vyše 5,5-tisíca, bolo za zákaz vychádzania a viac ako 3,5-tisíc za nenosenie rúška. 

Stránky