TVnoviny.sk/extraplus.sk

MATOVIČOVO TESTOVANIE ZATIAĽ ĽUDÍ NELÁKA

Dátum 22.01.2021

Za prvé testovacie dni sa vykonalo len okolo 275-tisíc testov, pričom premiér Igor Matovič hádal účasť podľa jesenného plošného testovania až na 3,8 milióna ľudí. 

ŠATAN: SLOVENSKO JE TO SPRÁVNE MIESTO PRE HOKEJOVÝ ŠAMPIONÁT

Dátum 22.01.2021

Pôvodne sa mal šampionát uskutočniť v Rige a Minsku. Rada IIHF však v pondelok odobrala Bielorusku spoluorganizátorské práva pre obavy o bezpečnosť účastníkov vzhľadom na súčasnú politickú a epidemiologickú situáciu v krajine. 

MATOVIČOV PORADCA ZÍSKAL STÁTISÍCOVÚ DOTÁCIU

Dátum 21.01.2021

Podozrenie z klientelizmu na úrade vlády. Poradca premiéra Igora Matoviča dostal pre svoje občianske združenie státisícovú dotáciu z eurofondov. Odkleplo mu ju ministerstvo životného prostredia, ktoré riadi Matovičov človek, Ján Budaj.

BIDEN HNEĎ PRVÝ DEŇ NARIADIL NOSENIE RÚŠOK A ROZHODOL, ŽE USA ZOTRVÁ VO WHO

Dátum 21.01.2021

Nový prezident USA Joe Biden podpísal v stredu nariadenie, ktorým zrušil proces vystúpenia USA zo Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO). Ďalším podpisom zase zrušil zákaz vstupu na územie Spojených štátov pre cestujúcich z prevažne moslimských krajín a nariadil tiež zastavenie výstavby múru na hraniciach s Mexikom.

KRAJČÍ: LIETAŤ BUDEME MÔCŤ LEN S OČKOVACÍM PREUKAZOM

Dátum 20.01.2021

Minister zdravotníctva Marek Krajčí, infektológ Peter Sabaka a detský lekár Peter Visolajský propagovali v relácii Na telo plus resporátori a vyjadrili názor, že tretia vlna pandémie príde čoskoro.

FICO: UROBÍM VŠETKO PRE TO, ABY SOM SA VYHOL OČKOVANIU

Dátum 20.01.2021

Predseda Smeru Robert Fico pripomenul, že strana žiadne „stádovité" očkovanie v parlamente nepodporila a ani nepodporí.

TESTOVANÍM TRÁPIA V NEMOCNICIACH AJ BÁBÄTKÁ

Dátum 19.01.2021

Ak sa v týchto dňoch chystáte s dieťaťom k lekárovi, musíte sa pripraviť na testovanie a to nielen seba, ale aj svojej ratolesti.

DALIBOR JANDA BOJUJE O ŽIVOT

Dátum 19.01.2021

Legendárneho českého speváka museli hospitalzovať v pražskej Fakultnej nemocnici Královské Vinohrady, kde leží na koronárnej jednotke.

V NEMECKU SA OBJAVIL ĎALŠÍ VARIANT KORONAVÍRUSU, NAKAZILI SA PACIENTI A ZDRAVOTNÍCI

Dátum 19.01.2021

V nemocnici je v súčasnosti 73 osôb nakazených koronavírusom vrátane členov personálu. Nový variant vírusu potvrdili u 35 z nich.

HLAVNÝ RABÍN TEL AVIVU MAL POZITÍVNY TEST NA COVID-19 PO TOM, ČO DOSTAL DVE DÁVKY VAKCÍNY

Dátum 18.01.2021

Uznávaný rabín Jisra'el Me'ir Lau a predseda pamätníka holokaustu Jad vašem v Jeruzaleme prehovoril  pri tejto príležitosti k izraelskému národu, ktorý vyzval na trpezlivosť.

Stránky