ĎALŠIA ŠKOLA V ČESKU HLÁSI PRÍPAD KORONAVÍRUSU

Riaditeľ školy musel obmedziť vyučovanie. 

Foto Archív
Dátum 03.06.2020

Ďalšia škola v Česku pre nákazu koronavírusom obmedzuje vyučovanie. Tentokrát ide o základnú školu v Uničove v Olomouckom kraji. Riaditeľ rozhodol o odložení začiatku dobrovoľného vyučovania 2. stupňa a to až do času, kedy budú známe výsledky testov.

„Je to pravda, na škole sa vyskytol COVID-19. Je to nepríjemné, ale v týchto časoch pochopiteľné," uviedol riaditeľ školy Svatopluk Vlk.

Niektorí žiaci i zamestnanci boli v kontakte s pozitívne testovanou osobou, väčšina z nich sú ale po prvom testovaní negatívni, uviedol portál tn.cz. 

Zmeny sa netýkajú vyučovania na 1. stupni. Žiaci dochádzajú do školy dobrovoľne, ostatní žiaci sa učia distančne.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.