DANIŠ: TO, ČO PREDVÁDZA MATOVIČ JE NA FACKU A POTOM NA KAZAJKU

Matovič prekročil nielen hranice úbohosti, ale aj hranicu zákona. Na svojvoľné otváranie vybraných škôl priemer Matovič nemá právomoci ani splnomocnenie vlády. Stojí mimo zákona.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 03.12.2020

Slovenský komentátor Dag Daniš sa na sociálnej siete Facebboku vyjadril k aktuálnym udalostiam súvisiacich s otváraním škôl. "To, čo predvádza priemer Matovič, je normálne na facku. A následne na kazajku. Najskôr zablokoval návrh ministra školstva na návrat žiakov s preležaninami do škôl. Chápeme, "atómová bomba na vírus", ktorá mu vybuchla v dutinách, nezabrala...

Deň na to nabehol pred kamery a hučí, že preberá otváranie škôl do vlastných rúk - sám rozhodne, ktoré sa "pilotne" otvoria a ktoré ostanú zavreté. Týmto už Matovič prekročil nielen hranice úbohosti, ale aj hranicu zákona. Na svojvoľné otváranie vybraných škôl priemer Matovič nemá právomoci ani splnomocnenie vlády. Stojí mimo zákona.

P. S. Odkaz pre červené líca a nízke čelá z fanklubu premiéra: to, že ho kritizujem, neznamená, že som fašista, nácek, mafián, dezolát a že chcem návrat Fica alebo "smrť dedkov a babiek". Len ma už ako komentátora nebaví sledovať človeka, ktorého by mali pozorovať (a zaopatriť) iní odborníci", napísal Dag Daniš.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.