DANIŠ: HISTÉRIA A STRACH SPÔSOBILI VIAC ŠKÔD AKO INFEKCIA

V relácii Na telo plus dikustovali o aktuálnych udalostiach novinárka Monika Tódová, komentátor Dag Daniš a sociológ Michal Vašečka.

Foto TASR
Dátum 11.12.2020

V relácii Na telo plus dikustovali o aktuálnych udalostiach novinárka Monika Tódová, komentátor Dag Daniš a sociológ Michal Vašečka. Otázky ste im mohli klásť aj vy.  Zaujímalo vás, aký majú názor na nového generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Tódová uviedla, že má problém s tým, že sa Žilinka priatelí s kontroverzným podnikateľom Michalom Gučíkom. Navyše podľa nej neinformoval úplne korektne o ich stretnutiu a rozhovoroch. 

„Nie je úplne šťastné, že svoj prvý deň v úrade začína s touto informáciou. Napriek tomu, jeho rozhodnutia nevyzerajú tak, že by ich robil na niekoho objednávku,“ dodala novinárka. Vašečka vyhlásil, že má rozpačité pocity a je to mimoriadne zlý začiatok Žilinkového úradovania.

Pýtali ste sa aj, čo bol najvýznamnejší moment roka 2020. „Zadržanie Dušana Kováčika. To je na svete nevídané,“ odpovedala Tódová. Podľa komentátora Daniša ovládla tento rok našu spoločnosť hystéria a strach. „Myslím si, že hystéria a strach spôsobili tento rok viac škôd ako samotná infekcia,“ reagoval Daniš.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.