EÚ SA ZAVIAZALA NAJAŤ VIAC ČERNOŠSKÝCH ÚRADNÍKOV

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová che vytvoriť vhodné prostredie, ktoré bude schopné prijať viac černošských zamestnancov.

Text FACEBOOK
Foto AP
Dátum 03.08.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Milan Uhrík 3. augusta 2020.

EURÓPSKA ÚNIA SA ZAVIAZALA NAJAŤ VIAC ČERNOŠSKÝCH ÚRADNÍKOV

Len aby ste vedeli, čo sa rieši v Bruseli - tu to máte, čierne na bielom. Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová po stretnutí s "antirasistickými" poslancami prizala, že EÚ doposiaľ nebola schopná vytvoriť správne prostredie na pritiahnutie viac černošských zamestnancov, a sľúbila, že to zmení...

Viac na tejto stránke.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.