HARABIN NAVŠTÍVIL HOLLYWOOD BURGER: POZDRAVUJEME NA HYGIENU!

Majiteľ prevádzky Hollywood Burger Ivan Belovič, ktorý sa odmietol podriadiť protipandemickým pravidlám, sa na Facebooku pochválil stretnutím so Štefanom Harabinom. Podľa slov majiteľa absolvovali plodný rozhovor a exministrovi spravodlivosti sa poďakoval za podporu. 

Foto Facebook/Hollywood Burger
Dátum 13.01.2022

Majiteľ prevádzky Hollywood Burger, ktorý sa odmietol podriadiť protipandemickým pravidlám, sa na Facebooku pochválil stretnutím so Štefanom Harabinom. Ten gastroprevádzku navštívil 12. januára 2022. Podľa slov majiteľa absolvovali plodný rozhovor a exministrovi spravodlivosti sa poďakoval za podporu. Majiteľ Hollywood Burger už pred pár dňami na Facebooku avizoval, že ho navštívia veľmi významní hostia. 

Ivan Belovič musel v nedávnej minulosti čeliť šikane zo strany polície a hygienikov. Svoju prevádzku musel zatvoriť za to, že v nej našli nezaočkovaných ľudí. Aby sa podnikateľ uživil, rozhodol sa jedlo rozvážať. Aj to mu však prišli hygienici v sprievode televízie Markíza zakázať. 

ČÍTAJTE TIEŽ: ŠIKANA GASTROPREVÁDZOK HYGIENIKMI PLATENÁ Z NAŠICH DANÍ POKRAČUJE

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.