HOVORÍ "ČIERNY BAČA" PRAVDU?

Ibrahim Maiga: Len tak uvažujem nahlas, ale čo ak všetky protesty a demonštrácie sú len dohodnuté divadielko? Ktorý hlúpy policajt sa nechá natočiť pritom ako pácha vraždu?

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 16.06.2020

Príspevok uverejnil Ibrahim Maiga na svojom Facebooku 15. júna 2020.

Len tak uvažujem nahlas a chcem počuť vaše názory. Čo ak George Floyd nezomrel, čo ak všetky strany boli dohodnuté, že toto divadielko zahrajú aby vznikli občianské nepokoje a znížia popularitu Donalda Trumpa? Ktorý hlúpy policajt sa nechá natočiť keď pácha vraždu? Možno Floyd pristúpil na túto hru a nevedel, že ho potom popravia. Ako to, že záchranári sa ho ani nesnažili oživovať a rovno ho naložili a odišli? 

Ako to, že všetky média ukazovali len rabovanie a nie pokojné demonštrácie? Vždy demokrati použujú túto rasovú kartu lebo vedia, že čierna komunita je na to háklivá.

Ja už neviem, chcem vaše názory prosím. 

Počul som, že najnovšie zaplavujú sociálne siete príspevky o tom, že černosi nechávajú kľaknúť pred nimi belochov. 

Hlúpy je ten černoch, ktorý si to vyžiada, ale hlúpejší je ten beloch, ktorý na to pristúpi. Opäť prídu agenti provokatéri a začnu vyvolávať ešte väčšiu nenávisť medzi rasami. 

Hlúpsť a chamtivosť človeka nepozná hranice.

Čítajte medzi riadkami a zbystrite pozornosť.

Originál príspevok Ibrahima Maigu: 

Len tak uvazujem nahlas a chcem vase nazory 
Co ak ten Floyd nezomrel, co ak vsetkych strany boli dohodnutý že toto divadielko zahrajú aby bol občiansky nepokoj a znížiť popularitu Trumpa...ktorý hlupy policaj sa nechá filmovať keď spácha vraždu ...možno Floyd pristúpil na tuto hru a nevedel že ho potom popravia...ako to že záchranári sa ho ani nesnažili oživovať a rovno ho naložili a odišli ...ako to že všetkých média ukazovali len rabovači a nie pokojne demonštranti ...vždy demokrati použijú tuto rasovu kartu lebo vedia že cerna komunita je na to háklivá ...
Ja už neviem, chcem vaše názory prosím
Počul som že najnovšie zaplavaju sociálne siete že černých nechávajú biely klaknut pred nimi... hlúpych je ten černoch ktorý si to vyžiada a hlúpejší je ten beloch ktorý na to pristúpi opäť budú to agenti provokatéri, aby vyvolali ešte väčší nenavist medzi bielych a čiernych , hlúposť a chamtivosť človeka nemá hranice
Takze čítajte medzi riadky a Bistrime pozornosť .

Pekný týždeň vam prajem

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.