IGORKO PÍŠE Z BRUSELSKÉHO „DETSKÉHO" TÁBORA

Premiér Igor Matovič sa na Facebooku pochválil dojmami z politikov, ktorých stretol na samite EÚ. „Xavier, luxemburský premiér, je fajn týpek," píše.

Text FACEBOOK
Foto FB Igora Matoviča
Dátum 02.10.2020

Príspevok uverejnil premiér SR Igor Matovič na svojom Facebooku 2. októbra 2020.

Samit mám za sebou... s výsledkom, že sa nám podarilo obhájiť všetky slovenské pozície, s ktorými som na samit vyslaný bol. Xavier, luxemburský premiér, na prvej foto ... je fajn týpek. Veselá kopa, ktorá vie v správnej chvíli trafiť klinček po hlavičke. Ursula, šéfka Komisie, je mimoiné matka siedmych detí a výborná politička. Micheál je nový írsky premiér, odvážny muž. Rumunského prezidenta som zatiaľ príliš nespoznal ... a s Robertom z Malty som dohodol parádny spoločný projekt, o ktorom prezradíme spolu viac počas jeho návštevy Slovenska.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.