IMIGRANTOV LÁKAJÚ VIDEAMI MLADÝCH EURÓPSKYCH ŽIEN

VIDEO: Na internete sa objavilo video, ktoré ukazuje ako zahraničné stránky lákajú imigrantov do Európy. Využívajú na to mladé, pekné Európanky a budúcim emigrantom podávajú aj návod čo robiť, keď pristanú na jednom z európskych pobreží.

Text FACEBOOK
Foto Archív
Dátum 22.09.2020

Na Facebooku sa objavuje obrovské množstvo skupín a stránok, ktoré sa tvária ako "cestovné kancelárie" a pomocou fotiek mladých a pekných európskych žien sa snažia prilákať imigrantov z arabských a afrických krajín. 

Poskytujú im presné informácie o tom, ako sa dostanú do Európy a aké papiere si musia po príchode vybaviť, aby dostali azyl a financie. Rovnako na stránkach informujú už aj o vydarených transportoch imigrantov, ktorým pomohli sa najmä cez more dostať napríklad do Talianska, či Francúzska.

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Hrica 22. septembra 2020.

Pýtate sa, prečo do Európy mieria najmä mladí Afričania, zatiaľ čo ženy a deti zostávajú doma? Internet je zaplavený stránkami, na ktorých propagujú migráciu rozličným spôsobom. Lákajú ich pomocou fotiek euŕopskych dievčat, ktoré akože na nich čakajú a hlavne na výhody ako je napríklad ubytovanie zadarmo a hlavne štipendium utečenca.

VIDEO:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.