KALIŇÁK KONČÍ V ZMOS

Ústredný riaditeľ kancelárie a hovorca združenia na otázku, či rokuje s niektorou stranou o svojom vstupe do politiky, odpovedal, že aktuálne sa rozhoduje o svojich ďalších krokoch.

Foto tasr/martIN BAUMANN
Dátum 15.03.2023

Michal Kaliňák ku koncu marca končí v Združení miest a obcí Slovenska (ZMOS). Pôsobil ako ústredný riaditeľ kancelárie a hovorca združenia. O svojej prípadnej politickej budúcnosti sa ešte rozhoduje. Vyplýva to z jeho vyjadrenia pre TASR. Kaliňák ozrejmil, že pred rokom v marci avizoval na rade ZMOS-u, že ak sa veci nezmenia, nebude mať jeho ďalšie pôsobenie v združení hlbší zmysel. "S rozhodnutím som preto čakal rok a v ZMOS-e pôsobím do konca mesiaca," uviedol pre TASR. Na otázku, či rokuje s niektorou stranou o svojom vstupe do politiky, odpovedal, že aktuálne sa rozhoduje o svojich ďalších krokoch.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.