KOLLÁR OTVÁRA SVOJE LYŽIARSKE STREDISKO, MATOVIČ ŠKOLU PRE SVOJE DETI, MY OSTATNÍ POSLÚCHAJME

DRUCKER: Je smutné, že kým všetci ostatní čakajú na rozhodnutie Pandemickej komisie, papalášizmus predsedu parlamentu opäť nepozná hraníc. Ľudia si zaslúžia slušnosť a nie to, čo predvádza súčasná vláda.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 04.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Drucker 3.decembra 2020

KOLLÁR SI DRZO OTVÁRA SVOJE LYŽIARSKE STREDISKO, MATOVIČ ŠKOLU PRE SVOJE DETI A MY OSTATNÍ POSLÚCHAJME

Po tom, čo sa včera Igor Matovič doslova vysmial všetkým rodičom do tváre a rozhodol, že v pilotnom projekte otvorí školu pre svoje dcéry, dostali dnes občania ďalšiu facku od Borisa Kollára.
Jeho lyžiarske stredisko na sociálnych sieťach veselo oznamuje otvorenie lyžiarskej sezóny, a to aj napriek tomu, že dnes jeho minister dopravy povedal, že s tým konzílium odborníkov nesúhlasí.

ČÍTAJTE TIEŽ: VŠETKY STREDISKÁ SÚ ZATVORENÉ, LEN V KOLLÁROVOM SA BUDE LYŽOVAŤ

Je smutné, že kým všetci ostatní čakajú na rozhodnutie Pandemickej komisie, papalášizmus predsedu parlamentu opäť nepozná hraníc. Darmo, potom ako chcel ísť so svojou „kamarátkou“ do lekárne po lieky počas zákazu vychádzania a „čajovej afére“ jeho „ošetrovateliek“ v čase zákazu návštev v nemocniciach sa snáď už nikto z nás ani len nečuduje.
Ľudia si zaslúžia slušnosť a nie to, čo predvádza súčasná vláda.

SLOVENSKO MÁ NA VIAC

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.