KOLLÁROVA ŠPINAVÁ HRA DOSIAHLA VRCHOL - VÝPOVEĎ SESTRIČKY, KTORÁ SA O NEHO STARALA

BLAHA: Dostal som dnes z dôveryhodného zdroja šokujúcu správu. Ak je toto pravda, Boris Kollár musí okamžite odstúpiť zo svojej funkcie. Podľa mojich informácií dostala včera táto vrchná sestra okamžitú výpoveď. V zdravotníctve robí 30 rokov a patrí k tým najlepším. Ale papaláš Kollár sa mstí. Surovo a kruto.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 05.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Ľuboš Blaha dňa 5.decembra 2020

Dostal som dnes z dôveryhodného zdroja šokujúcu správu. Ak je toto pravda, Boris Kollár musí okamžite odstúpiť zo svojej funkcie.

1. Spomínate si na vrchnú sestru, ktorá sa vzoprela Borisovi Kollárovi a zastala sa jednej zo sestričiek, ktorá nedoniesla včas dva čajíčky pre papaláša a jeho "opatrovateľku v rokoch"?

2. Podľa mojich informácií dostala včera táto vrchná sestra okamžitú výpoveď. V zdravotníctve robí 30 rokov a patrí k tým najlepším. Ale papaláš Kollár sa mstí. Surovo a kruto.

3. Pevne verím, že je to len nedorozumenie, a že sa to vysvetlí. Možno to iba hrozí a nám sa podarí vyvinúť tlak a zvrátiť to. Ak sa ale môj zdroj nemýli, toto je asi ten najodpornejší čin, aký kedy spáchal ústavný činiteľ.

4. Boris Kollár včera natočil videjko, v ktorom sa vyhrážal. Vraj v nemocniciach existujú "čierne ovce" - ako tá sestrička, ktorá išla zachraňovať niekomu život namiesto toho, aby mu doniesla čajík. A vraj treba ísť po nich.

5. Namiesto toho, aby sa kajal, on ďalej útočí. Na dievčatá, ktoré zachraňujú životy a riskujú tie svoje. Jeho milenky nosia kabelky, ktoré stoja viac než celoročné výplaty sestričiek. A on ich chce pripraviť aj o prácu?

6. Na rozdiel od neho sa sestričky nestýkajú s mafiou ani neobháňajú transsexuálov. Patria k tomu najlepšiemu v slovenskej spoločnosti. Zaslúžia si dôstojnejšie podmienky a lepšie príjmy - majú rodiny, majú deti...

7. Ale nie - z najvyšších poschodí štátu nezaznieva, ako veľmi si vážime ich prácu. Zaznieva, že ak sa vzopriete papalášom a nebudete im robiť otrokyne, tak vás okamžite vyhodia na dlažbu.

8. Keď sa prevalilo, že Kollár chce sestričkám cez riaditeľa siahnuť na vianočné odmeny, rýchlo to stiahli a tvárili sa, že nič také nehrozilo.

9. Tak fajn - poďme sa spýtať, či je naozaj pravda, že vrchná sestra mala dostať výpoveď. Ak sa to potvrdí, bude nasledovať poslanecký prieskum a tlak na ministra, aby okamžite odvolal riaditeľa.

10. A tým to neskončí. Boris Kollár bude predmetom neuveriteľného politického tlaku na odstúpenie. Ľudia odpustia všeličo, ale nie takýto odporný papalášizmus a kopance do tých najslabších len za to, že si robia svoju robotu.

11. Možno niekomu napadne protestovať nie len pred domov premiéra, ale aj pred haciendou predsedu parlamentu. Ktovie. Možné je všeličo.

12. A možno sa to dá všetko ešte zvrátiť, pán Kollár. Zavolajte vášmu kamarátovi, pánovi riaditeľovi, nech výpoveď okamžite stiahne a vrchná sestra ostane na svojom mieste.

13. My sa potom budeme všetci radi tváriť, že toto všetko bolo len jedno veľké nedorozumenie. Za tú sestričku to stojí.

14. Ešte stále máte čas prestať s vašou šialenou vendetou, pán Kollár. Stiahnite svoje nenávistné video. Stiahnite svoje nenávistné pokyny na pomstu sestričkám. Dobre si to celé rozmyslite.

15. Varujem vás, pán predseda Sme rodiny. Túto špinavú vojnu, v ktorej chcete likvidovať životy sestričkám, nemôžete vyhrať. To už je za všetkými čiarami vesmíru.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.