KOMUNISTI, PÁN BOH VÁM POMÁHAJ!

Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Slovenský PATRIOT: KSS sa rozhodla ísť do volieb 2023 a už je to tu. Polícia začala v súvislosti s májovým zjazdom KSS v Banskej Bystrici trestné stíhanie pre trestný čin prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. 

Foto SITA/ERIK KNOTEK ML.
Dátum 06.08.2023

KSS sa rozhodla ísť do volieb 2023 a už je to tu. Polícia začala v súvislosti s májovým zjazdom KSS v Banskej Bystrici trestné stíhanie pre trestný čin prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. Trestné oznámenie podalo o. z. Post Bellum. Za združenie o tom informoval Juraj Rizman. Post Bellum sa rozhodlo podať oznámenie, laicky povedané, udanie, pretože na zjazde mal byť historický obraz Stalina. Na tomto zjazde som sa na pozvanie za stranu Slovenský PATRIOT zúčastnil aj ja. Ja osobne som vyobrazenie Stalina nepostrehol. Nevidel som tam ani Juraja Rizmana, ba dokonca ani jeho partnerku. Všetci tam prítomní na mňa pôsobili ako normálni a príčetní. Kto udal, neviem. Ale keďže aj ja by som sa raz v živote chcel zahrať na oznamovateľa, laicky udavača, dám Post Bellum ďalšie podnety na oznámenie trestnej činnosti.

Aj susedov, aj vlastné deti

V Bruseli sa nachádza ulica Stalingrad. Nachádza sa tam aj dedinka Stalingrad. Jednoznačná propagácia komunizmu. Na námestí Grande Place v Bruseli je plaketa s vyobrazením Karla Marxa na dome, kde v roku 1848 spolu s Engelsom dopísali Manifest komunistickej strany. Oznámiť, udať predstaviteľov mesta za propagáciu komunizmu! Na priečelí Európskeho parlamentu pri vchode do budovy je veľký nápis Altiero Spinelli. Po vojdení do budovy na chodbe na vás pozerá Altiero Spinelli v životnej veľkosti. Tvorca myšlienky zjednotenej mierovej Európy, taliansky komunista, desať rokov bol poslancom EP za Komunistickú stranu Talianska. Spinellimu je venovaná veľká sála Univerzity v Enne, tiež veľká sála Neapolskej univerzity, po Spinellim je pomenovaná aj Občianska škola pre tlmočníkov a prekladateľov, ale aj Medzinárodná európska štátna škola v Turíne.

Oznámiť a začať trestné stíhanie proti predstaviteľom mesta Brusel, proti vedeniu EP, aj proti mestám, kde sa inštitúcie s jeho menom nachádzajú. A keď už udávať, tak dokonale, aj vlastné deti, aj susedov. Môj syn Michal, jeden zo zakladateľov strany Slovenský PATRIOT, bol v máji 2022 na Deň víťazstva v Moskve. V pochode Nesmrteľného pluku niesol obraz svojho deda, môjho otca, účastníka zahraničného odboja. A tu je problém. Na tomto obraze popri množstve vyznamenaní je aj medaila s vyobrazením Stalina, s Georgijevskou stuhou s nápisom „Za víťazstvo nad fašizmom“.

Všetci pôjdu do basy

Mišo, propagoval si Stalina. Udať. Pôjdeš do basy a z kandidátky SNS pod poradovým číslom 102 budeš odstránený. Si nevoliteľný! A to ešte môžeš byť rád, že Stalin nebol Rus, ale Gruzínec, jeho skutočné meno bolo Džugašvili, pretože by ťa Post Bellum udalo aj za propagáciu vojny. A problém bude mať môj priateľ, bývajúci na Ul. Júliusa Fučíka v Prešove. Píše listy a uvádza tam adresu extrémneho českého komunistu Fučíka. Udať. A ešte tu je Gagarin. Komunista, prvý človek vo vesmíre. Na Slovensku existujú ulice s jeho menom. Udať primátorov, pretože ich doposiaľ neodstránili. Udať všetky športové denníky, ktoré zverejňujú fotografie svetovo známeho futbalistu Maradonu. Mal totiž na ramene vytetovaného Ernesta Che Guevaru, tiež extrémneho komunistu. Odňať Michailovi Gorbačovovi, tiež komunistovi, Nobelovu cenu mieru. A zaoberať sa tiež aj súčasným českým prezidentom, tiež bývalým komunistom.

Jednoducho, predseda KSS Jozef Hrdlička, Jalal Sulejman a Michal Radačovský pôjdu asi do basy. A keďže ich poznám a viem, že sú to frajeri, tak by som chcel upozorniť Jalala, aby si pri tom nepískal Internacionálu, pretože by sa dopustil ďalšieho trestného činu. A nech nejdú do väzenia v Prešove, nemuseli by sa nikdy vrátiť. Vidíte, komunisti, čo ste si narobili. Nemali ste ísť do volieb. A to ešte len bude mať Post Bellum práce, keď získate viac ako tri percentá. Komunisti Slovenska, hovorí sa, že s náboženskou otázkou ste vyrovnaní. Aj napriek tomu ako kresťan vám želám veľa šťastia. Pán Boh vám pomáhaj!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.