FEJTÓN

NEPLAČ, „UJO“ KORČOK!

Dátum 17.03.2024

Aby v jednom stand-upe dokázal niekto urobiť bezplatnú miliónovú reklamu súkromnému mesačníku a na strane druhej urobil z jeho majiteľa terč nenávisti a útokov, to nedokázal ani trnavský Borat! Takýto hysterický panáčik predsa nemôže viesť štát! Načo ste liezli do kampane, ak nedokáže zniesť nastavenie zrkadla?

KOMUNISTI, PÁN BOH VÁM POMÁHAJ!

Dátum 06.08.2023

Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Slovenský PATRIOT: KSS sa rozhodla ísť do volieb 2023 a už je to tu. Polícia začala v súvislosti s májovým zjazdom KSS v Banskej Bystrici trestné stíhanie pre trestný čin prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. 

RADAČOVSKÝ: KOMUNISTI, PÁN BOH VÁM POMÁHAJ!

Dátum 15.07.2023

Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Slovenský PATRIOT: Vidíte, komunisti, čo ste si narobili. Nemali ste ísť do volieb. A to ešte len bude mať Post Bellum práce, keď získate viac ako 3%. Komunisti Slovenska, hovorí sa, že s náboženskou otázkou ste vysporiadaní. Aj napriek tomu ako kresťan Vám želám veľa šťastia. Pán Boh Vám pomáhaj!

SLOVENSKO SA STALO NEKROPOLOU SVETA

Dátum 09.04.2021

Čaputovej orloj skúmajú patentoví špecialisti spolu so švédskymi akademikmi. A americkí jastrabi analyzujú, či sa bude dať kokteil z Naďovej atómovej bomby, Krajniakovho národného povstania počas testovania, spolu s Matovičovým Sputnikom, previezť spolu s ťažkou technikou NATO na východnú hranicu Ukrajiny?

MATOVIČOV 1. APRÍL!

Dátum 28.03.2021

Všetci sa navzájom pourážali, každý vydieral každého, a všetci žiadali demisiu Matoviča. Dezinformačná pandémia všetkých ohlúpla a oslepila natoľko, že z demisii ministrov „najlepšej vlády v dejinách Slovenska“ sa v Grasalkovičovom paláci urobili oslavné eventy...

SČÍTANIE IDIOTOV?

Dátum 22.03.2021

V roku 2031 si kaviareň isto presadí, že sa budeme môcť cítiť nielen na dve národnosti, ale aj na viac pohlaví. Prekvapí niekoho, ak sa pri zverejnení výsledkov v lete dozvieme, že z počtu 5,5 milióna občanov Slovenska tu žijú dva milióny Maďarov?

ZLOČINNÝ REŽIM TRNAVSKÉHO BORATA JE NAJVÄČŠÍ OMYL VOLIČOV V DEJINÁCH SLOVENSKA

Dátum 21.01.2021

Umieranie v nemocniciach a papalášizmus kvitne rýchlejšie než hrdza na podvozkoch áut šinúcich sa po nasolených cestách počas zákazu vychádzania.

ZÚFALSTVO V SME - FICOVI VYHODILI NA OČI KOŇAK, KTORÝ DAL V ROKU 1988 LEKÁROVI

Dátum 18.08.2020

Ľuboš Blaha: Štátny Tipos odklepol firme Borisa Kollára 240-tisíc eur, Hegerovmu poradcovi odišlo z rezortov OĽaNO cez 800-tisíc eur, Matovič s Kiskom páchali v minulosti daňové podvody a Kollár paktoval s mafiánmi - najväčší problém mainstreamu je však stále Ficov bazén

MORÁLKA A MIMIKRY VÍŤAZOV

Dátum 28.05.2019

Exotom volieb bol i tentoraz líder OĽaNO Matovič

RTVS PRISTIHNUTÁ!

Dátum 07.05.2018

RTVS nevysiela víťazné zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie na Majstrovstvách sveta v Dánsku

Stránky