MIROSLAV RADAČOVSKÝ

KOMUNISTI, PÁN BOH VÁM POMÁHAJ!

Dátum 06.08.2023

Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Slovenský PATRIOT: KSS sa rozhodla ísť do volieb 2023 a už je to tu. Polícia začala v súvislosti s májovým zjazdom KSS v Banskej Bystrici trestné stíhanie pre trestný čin prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. 

RADAČOVSKÝ: KOMUNISTI, PÁN BOH VÁM POMÁHAJ!

Dátum 15.07.2023

Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Slovenský PATRIOT: Vidíte, komunisti, čo ste si narobili. Nemali ste ísť do volieb. A to ešte len bude mať Post Bellum práce, keď získate viac ako 3%. Komunisti Slovenska, hovorí sa, že s náboženskou otázkou ste vysporiadaní. Aj napriek tomu ako kresťan Vám želám veľa šťastia. Pán Boh Vám pomáhaj!

RADAČOVSKÝ: OBČAN NECHCE VLÁDNUŤ, STAČIA MU ŠTYRI KRÚŽKY A TVÁRE SPASITEĽOV

Dátum 26.06.2023

Miroslav Radačovský, poslanec EP a predseda strany Slovenský PATRIOT: Prvý bod základných programových cieľov strany Slovenský PATRIOT je zmena volebného systému z pomerného na väčšinový. Ale občanov, javí sa, tento bod programu neoslovil.

RADAČOVSKÝ: MALI SME DVOCH ŠPEKULUJÚCICH PREZIDENTOV

Dátum 25.06.2023

Miroslav Radačovský, poslanec EP a predseda strany Slovenský PATRIOT: Mali sme dvoch občianskych, taktizujúcich alebo laicky povedané, špekulujúcich prezidentov, ktorí si chceli zachovať tvár a jednému z nich sa to neoplatilo.

RADAČOVSKÝ: MÉDIÁ NEMÔŽU ROZHODOVAŤ O VINE ALEBO NEVINE!

Dátum 23.05.2023

JUDr. Miroslav Radačovský, predseda strany Slovenský PATRIOT a poslanec Európskeho parlamentu: Vo veci Kočnera je možné podať odvolanie. A pokiaľ sa na základe jasných a nespochybniteľných dôkazov skutočne preukáže, že objednávateľom vraždy bol Kočner alebo aj niekto iný, tak za takúto vraždu dvoch nevinných ľudí mu treba uložiť čo najprísnejší trest.

RADAČOVSKÝ: POKRYTECKÁ VON DER LEYENOVÁ ROBÍ SLUŽBU AMERIČANOM

Dátum 18.04.2023

VIDEO: Europoslanec a predseda strany Slovenský PATRIOT Miroslav Radačovský: Ursula von der Leyenová v priebehu niekoľkých hodín zmenila svoj názor na Čínu. Je to pokrytectvo alebo pragmatická služba Spojeným štátom americkým v ich úsilí ovládnuť polostrov Krym ako jeden z najvýznamnejších obchodno-strategických bodov pre Európu, Áziu a Afriku?

RADAČOVSKÝ: NÁKUP SLOVENSKEJ PÔDY MAĎARMI BOL LEN POLITICKÝ ŤAH ORBÁNA

Dátum 21.10.2021

Miroslav Radačovský: "To, čo vystrájajú súčasní politici, vrátane Viktora Orbána, vo veci nákupu našej pôdy, sú len hry kvôli politickému profitu od občanov. Ak by som ja bol premiérom a stretol by som sa s Orbánom na moste, spájajúcom Slovensko a Maďarsko, tak by som sa na túto tému absolútne nebavil, a povedal, Viktor, netrieskajme hlúposti, nezavádzajme občanov, poď, dáme si hálászlé a pohár vína!" 

RADAČOVSKÝ: BOJOVAŤ ZA SUVERENITU POĽSKA ZNAMENÁ BOJOVAŤ ZA SUVERENITU SLOVENSKA

Dátum 20.10.2021

Miroslav Radačovský: Európska únia musí byť spoločenstvo suverénnych národných štátov spolupracujúcich predovšetkým v hospodárskej oblasti. Ináč zanikne, tak ako zanikli všetky predchádzajúce ríše.

RADAČOVSKÝ: V RUSKU SOM NEPOSTREHOL NIJAKÉ ZÁSAHY VOČI KRITIKOM VLÁDY

Dátum 21.09.2021

Europoslanec a líder strany Slovenský PATRIOT Miroslav Radačovský sa spolu s viacerými zahraničnými pozorovateľmi zúčastnil na ruských voľbách vo Federatívnej republike Baškirija, v meste Ufa a v okolí. "V tejto republike, ktorá je skutočne veľká a ekonomicky vyspelá, som tvrdé zásahy voči občanom nepostrehol, nepostrehol som ani, aby im niekto bránil voliť a nepostrehli to ani moji kolegovia."

RADAČOVSKÝ: AFGANCI VNÍMAJÚ TALIBAN AKO NÁRODNOOSLOBODZOVACIE HNUTIE

Dátum 18.08.2021

Miroslav Radačovský: Podľa slov môjho priateľa Afganca (nepolitika) Taliban už nie je ten Taliban, čo bol. Taliban sa stal symbolom národnooslobodzovacieho boja Afgáncov proti okupantom, ich spojencom a domácim kolaborantom.

Stránky