KRČMÉRY KEDYSI PODPOROVAL FICA, DNES MATOVIČA

VIDEO: Vladimír Krčméry:  „Robert Fico nám pomohol zachrániť stovky ľudských životov“. Profesor Vladimír Krčméry bol kedysi súčasťou volebnej kampane Roberta Fica.

Foto TASR
Dátum 12.01.2021

Profesor Vladimír Krčméry dnes verne slúži premiérovi Igorovi Matovičovi, no kedysi bol podporovateľom predsedu strany Smer-SD Roberta Fica. Na YOUTUBE je dostupné video, v ktorom jasne hovorí, že Robert Fico je zárukou razantných zmien v tejto spoločnosti. Krčméry osobne poďakoval Robertovi Ficovi, ktorý im umožnil zachrániť stovky životov, keď im umožnil odletieť na Haiti vládnym špeciálom. 

ČÍTAJTE TIEŽ: KRČMÉRY: ZAOČKOVANÍ BUDÚ NOSIŤ RÚŠKO EŠTE TRI TÝŽDNE PO OČKOVANÍ

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.