KRČMÉRYHO SYN JE ČLENOM INŠTITÚTU, KTORÝ FINANCUJE BILL GATES A ROCKEFELLEROVCI

Michal Krčméry, syn infektológa Vladimíra Krčméry je členom nielen americkej obchodnej komory, ale aj Aspen inštitútu, ktorý je finacovaný nadáciou Billa Gates či Rockefellerovcami. O tých je známe, že vlastnia podiely vo viacerých farmaceutických firmách. Ďalšími členmi inštitútu sú napríklad - Mikuláš Dzurinda, Iveta Radičová či Matúš Vallo. 

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 09.12.2021

Michal Krčméry, syn infektológa a odborníka na tropickú medicínu Vladimíra Krčméryho pôsobí nielen v americkej obchodnej komore, ale taktiež je členom Aspen inštitútu

ČÍTAJTE TIEŽ: KRČMÉRYHO SESTRA PRACUJE UŽ 25 ROKOV AKO VRCHLOVÝ ZAMESTNANEC PFIZERU

Michal Krčméry získal titul Mgr. z medzinárodnych vzťahov na Ekonomickej univerzite v Bratislave a neskôr študoval vo Francúzsku, v Mexiku, ale aj na Islandskej univerzite. V rokoch 2010 - 2011 pôsobil na Haiti a v Burudni ako koordinátor rozvojovej pomoci. Pôsobil v americkom kongrese a v súčasnosti je riaditeľom Americkej obchodnej komory na Slovensku.

Aspen Inštitút  je financovaný nadáciou Billa a Melinda Gatesovcov, ale aj nadáciou Rockefellerovcov, ktorí naň priespievajú v miliónoch. Úlohou inštitútu je združovať politikov a ľudí v médiach či verejnom priestore. Zastávajú rodovú rovnosť, LGBTI, migráciu, boj proti globálnemu otepľovaniu či očkovanie proti COVID-19. 

Členmi inštitútu sú napríklad aj expremiérka Iveta Radičová, expremiér Mikuláš Dzurinda a súčasný primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Aspen inštitút tak spája vplyvné osoby z rôznych oblastí, pričom majú spoločné hodnoty. Ročne získavajú milióny dolárov, ktoré následne míňajú na presadzovanie svojich záujmov, pričom je všeobecne známe, že Bill Gates a Rockefellerovci vlastnia podiely v mnohých farmaceutických spoločnostiach.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.