KVÔLI MATOVIČOVEJ NEZODPOVEDNOSTI MÔŽE ÍSŤ CELÁ VLÁDA DO KARANTÉNY

BLAHA: Francúzsky prezident Emmanuel Macron má covid. Ak si spomínate, to je presne ten summit v Bruseli, kde sa Matovič predvádzal bez rúška, hoci viacerí iní premiéri rúško mali. Ale ten, čo by najradšej ľudí bez rúška na Slovensku zatváral do basy, sám rúško nemal.

Text FACEBOOK
Foto TASR
Dátum 18.12.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebook dňa 18.decembra 2020

Francúzsky prezident Emmanuel Macron má covid. Viaceré hlavy štátu, ktoré s ním boli na európskom summite pred pár dňami, idú do dobrovoľnej karantény. Prečo nie aj Igor Matovič?

1. Ak si spomínate, to je presne ten summit v Bruseli, kde sa Matovič predvádzal bez rúška, hoci viacerí iní premiéri rúško mali. Ale ten, čo by najradšej ľudí bez rúška na Slovensku zatváral do basy, sám rúško nemal... A karma si ho dobehla.

2. Nepredpokladám, že by Matoviča francúzsky prezident v Bruseli nejako špeciálne kontaktoval, ostatní lídri ho tam berú ako cirkusovú atrakciu a oslovia ho iba vtedy, keď sa chcú zasmiať na jeho van tajm neks tajm...

3. Ale aj tak platí, že Matovič bol v jednej miestnosti bez rúška s človekom, ktorý má covid a je možné, že ho mal už na summite. Ak to od Macrona chytil, mohol Matovič nakaziť na Slovensku kopu ďalších ľudí, vrátane Veroniky Remišovej a Borisa Kollára, s ktorými mal včera večer koaličné rokovania.

4. A čo tak sa preventívne šupnúť všetci do karantény, koaliční lídri? Sú to vaše pravidlá, vaše opatrenia. Mali by ste ísť príkladom. Karanténa aspoň tri dni, potom PCR test a potom sa uvidí. Alebo pravidlá platia iba pre ľudí a pre papalášov nie?


5. Ak Matovič mal kontakt s Macronom, nerozumiem, čo ešte robí mimo karantény. Písať detinské statusy môže aj z domu a vyhadzovať Sulíka z koalície sa dá aj cez telefón, ako včera predviedol. Doma by pekne plačkal do vankúša, Pavlínka by ho ľutovala, všetci by boli spokojní.

6. Pravda je, že kvôli Matovičovej nezodpovednosti na summite v Bruseli sa môže celý štát dostať do paralýzy. Nielenže chce SaS vyšmariť z koalície a stratiť tým ústavnú väčšinu, bez ktorej si nepredĺžia núdzový stav... Tomu samozrejme tlieskame a držíme Igorovi palce, nech sa mu darí v tom, čo mu ide najlepšie - v rozbíjaní a ničení.

7. Ale on možno ohrozuje covidom aj vedenie celého štátu a dostáva Slovensko do paralýzy - lebo keď sa dostanú všetci do karantény, Slovensko bude bez vlády. Aj keď vlastne - to už je aj teraz. Nič sa nezmení. Bude menej chaosu a viac slobody.

8. Myslím, že to najlepšie, čo sa Slovensku môže stať je, ak celú túto pomätenú vládu zavrú do karantény. Ešte sa francúzskemu prezidentovi pôjdeme aj poďakovať. Merci!
Milý pán premiér, karma je zdarma - nabudúce v Bruseli oholiť, umyť zuby a dať si rúško

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.