MAINSTREAMOVÉ MÉDIA SA OPÄŤ SNAŽILI ZHODIŤ TRUMPA

Nielen americké mainstreamové média, ako napríklad CNN uviedli, že Donald Trump má parkinsona. Ten ich nazval najodpornejšími zjavmi na svete a chorobu poprel.

Text FACEBOOK
Foto AP
Dátum 30.06.2020

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Tomáš Taraba 30. júna 2020.

Mainstreamové média sa opäť dobre zhovadili. CNN rieši, či nemá Trump parkinsona. Dôvod? Keď sa napil z pohára po odovzdávaní vysokoškolských diplómov absolventom vojenskej akadémie, triasla sa mu ruka a keď odchádzal z pódia, išiel zhrbený a veľmi opatrne. Obraz aj tak strihli, aby nebolo vidieť, že keď zostúpil z pódia, pokračoval úplne sviežou chôdzou.

Trump po tejto reportáži nazval média najodpornejšími zjavmi na svete. Neuviedli totiž, že pred tým, ako sa napil z toho pohára, tak 600 krát vojensky musel salutovať absolventom vojenskej akadémie a je logické, že ako vyše 70 ročný človek mohol mať vysílenú ruku. Keď ho poslali po šikmej hladkej ploche z pódia, keďže mal hladké topánky, tak je logické, že nechcel padnúť. Zdá sa, že z tzv. mainstreamu sa stal už natrvalo bulvár.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne